MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 drebejimas ir plaukiojimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25420)

EdwinB 2019-02-03 21:57

W211 drebejimas ir plaukiojimas
 
Marke, modelis: Mercedes E320cdi w211
Metai: 2002m
Be airmatic.

Vaziuojant letai pradeda purtyt visa masina. Jeigu duodi apsuku, tai tas drebejimas dingsta, bet jei vaziuoji leciau ir apsukos zemesnes, tai tikrai jaucias ir gan stipriai. Taip pat uzesys is galo girdisi ir prie to pacio atleidus gaza jauciamas dungsejimas. Keiciau gale pakabinama guoli, kardano guma. Pakeitus kardano guma porai dienu buvo susitvarkius vibracija, taciau pasidziaugus ziemos malonumais vel atsirado. Taip pat siandien baisus plikledis buvo, tai galas stipriai plaukiojo. Per veidrodeli maciau net kaip zmones juda gale o ir pacia masina tampe baisia po visa kelia. Prie sauso ar slapio asfalto to nesijausdavo. Galas kietas ir per duobes vaziuojant girdisi kaip kazkas irgi sudungsi ten.. Cia gal jau amortizatoriai atitarnavo savo?

Aciu visiems!

kazkasklp 2019-02-04 06:59

Pas mane panasiai..dar pas mane vaziuojant pastoviu greiciu is galo pradeda uzt,biski prilietus pedala uzesys dingsta..ijungus pvz R paspaudus gaza gale sudunksi,sustojus ijungus D paspaudus gaza vel sudunksi..gal kas kokiu minciu..?

Robertas1993 2019-02-04 07:02

Citata:

Pradžioje rašė kazkasklp (Post 514742)
Pas mane panasiai..dar pas mane vaziuojant pastoviu greiciu is galo pradeda uzt,biski prilietus pedala uzesys dingsta..ijungus pvz R paspaudus gaza gale sudunksi,sustojus ijungus D paspaudus gaza vel sudunksi..gal kas kokiu minciu..?

Kardano kryzme?

W211 320cdi 2019-02-04 11:01

Citata:

Pradžioje rašė EdwinB (Post 514731)
Marke, modelis: Mercedes E320cdi w211
Metai: 2002m
Be airmatic.

Vaziuojant letai pradeda purtyt visa masina. Jeigu duodi apsuku, tai tas drebejimas dingsta, bet jei vaziuoji leciau ir apsukos zemesnes, tai tikrai jaucias ir gan stipriai. Taip pat uzesys is galo girdisi ir prie to pacio atleidus gaza jauciamas dungsejimas. Keiciau gale pakabinama guoli, kardano guma. Pakeitus kardano guma porai dienu buvo susitvarkius vibracija, taciau pasidziaugus ziemos malonumais vel atsirado. Taip pat siandien baisus plikledis buvo, tai galas stipriai plaukiojo. Per veidrodeli maciau net kaip zmones juda gale o ir pacia masina tampe baisia po visa kelia. Prie sauso ar slapio asfalto to nesijausdavo. Galas kietas ir per duobes vaziuojant girdisi kaip kazkas irgi sudungsi ten.. Cia gal jau amortizatoriai atitarnavo savo?

Aciu visiems!

Del drebejimo, tai greiciausiai pusle kaput dezej, arba dar varijantas variklio-dezes pagalves. bet manau greiciausiai pirmas varijantas.

EdwinB 2019-02-06 09:19

O del galo plaukiojimo kas gali but?

Robertas1993 2019-02-06 09:48

Citata:

Pradžioje rašė EdwinB (Post 514897)
O del galo plaukiojimo kas gali but?

blogi amortikai, blogas suvedimas ir pns.

EdwinB 2019-03-04 12:23

Paziurejau i padangas galines siandien, tai buvau naujas uzdejes, beliko gal kokie 4mm :)

Taip pat buvo pakeite kardano guma, tas drebejimas porai dienu buvo susitvarkes, kol nepradejau dziaugtis sniegu, kai buvo padave jo , tai vel atsirado..

EdwinB 2020-04-17 09:18

Labas visiems,

Prikelsiu sena savo tema, naujos kurti nesinorejo. Buvau pastebejes, jog spaudinejant akseleratoriaus pedala visada jauciasi dauzimas gale, arba staigiai pajudant nuo sankryzos irgi pasijusdavo. Nusprendem keisti galinio tilto ivores, nes jau buvo isdilusios. Pakeitus jas, dingo drebejimas kuris atsirasdavo vaziuojant ant zemu apsuku ir pradedant po biski greiteti. Taciau pats "musimas" spaudinejant akseleratoriu nedingo, taciau stipriai pamazejo. Pasivazinejau pora savaiciu ir vel viskas sugrizo.. Pries keleta dienu, tai vaziuojant ramiai uzspaudziau dugna, tai masina isvis apsukas sukele, o greitis toks pat.. Atleidus akseleratoriu persijunge begis ir vel viskas ok.. :) Nebesuprantu ar cia kardanas ar reduktorius ar pati pavaru deze kalta.. Gal kas esate susidure ? taip pat gal yra rimtu meistru Siauliuose arba Klaipedoje kurie pagaliau man atrastu beda ir sutvarkytu?

Aciu!


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.