MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W202 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=207)
-   -   W202 amortizatoriai ir aukštis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14377)

fanatiK 2014-04-08 21:29

W202 amortizatoriai ir aukštis
 
gal kam teko susidurti su w202 galiniais amortikais. keiciau spyruokles is zeminto y standartinius. finalas- masina stovi vienam auksty bet galas sedi ant suspaustu amortiku. ar uzteks det originalius at ieskot ilgesniu. o gal taikyt nuo sunkesnio mb kad dar patys amortikai prikeltu? patarkit

Hunter 2014-04-08 21:33

Tai gal gumas reikia po spyruoklem sudet aukstesnes arba standartinius amortikus tiesiog

fanatiK 2014-04-08 21:39

kazin kiek skiriasi w124 amortikai. kazkur radau kad 124 sveria 1.9 tonos. bet nerandu jokios info apie amotiku ilgius. sudejus gumas labai jau galas iskils, nenoriu kad mano seniukas atrodytu kaip isprievartautas

ldalius 2014-04-08 21:41

amortikai niekada nekėlė ir nekelia mašinos (išskyrus mersus universalus, labai retai sedanus su hidrauline pakaba). Mašinos aukštis priklauso nuo spyruoklių ir gumų po jomis, o ne nuo amortikų

fanatiK 2014-04-08 21:50

ok. tada ka daryt-ykisu gumas,pakyla galas-per duobes skaudus musimas lieka.trumpinu amortiku stokus-masina dar seda ir is 9cm eigos lieka tik puse, skaudus dauzymas dar tankesnis. o va kad nekelia- gincytis galima. dujiniai isvaziuoja paty jei kada matei.reiskia truputi prilengvina spiruokliu apkrova. jei kalbetume apie tepalinius,tada taip,jie nesudarytu nieko. tik nemaciau dar mb su tepaliniais amortikais

ldalius 2014-04-08 21:59

Citata:

Pradžioje rašė fanatiK (Post 324385)
ok. tada ka daryt-ykisu gumas,pakyla galas-per duobes skaudus musimas lieka.trumpinu amortiku stokus-masina dar seda ir is 9cm eigos lieka tik puse, skaudus dauzymas dar tankesnis. o va kad nekelia- gincytis galima. dujiniai isvaziuoja paty jei kada matei.reiskia truputi prilengvina spiruokliu apkrova. jei kalbetume apie tepalinius,tada taip,jie nesudarytu nieko. tik nemaciau dar mb su tepaliniais amortikais

mano duona važiuoklių remontas, todėl pažistu ir dujinius ir tepalinius amortikus. Dujiniai amortikai kelia mašiną tiek pat, kiek kelia potenciją obuolių sultys.

Jei sudėjai standartines spyruokles, tai tau reikalingi ir standartiniai amortizatoriai pagal ilgį

Kiek suprantu, tai pas tave amortikai yra per trumpi. Ir be to man durnam paaiškink - kaip tu sugebi keist amotiko štoko ilgi?

alteroja 2014-04-09 06:30

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 324387)
mano duona važiuoklių remontas, todėl pažistu ir dujinius ir tepalinius amortikus. Dujiniai amortikai kelia mašiną tiek pat, kiek kelia potenciją obuolių sultys.

Jei sudėjai standartines spyruokles, tai tau reikalingi ir standartiniai amortizatoriai pagal ilgį

Kiek suprantu, tai pas tave amortikai yra per trumpi. Ir be to man durnam paaiškink - kaip tu sugebi keist amotiko štoko ilgi?

greiciausiai privirina dali stoko :D

fanatiK 2014-04-09 20:47

jo.paaiskinimas tikrai geras. viskas buvo taip.spyruoklesamortikus emiau nuo kitos ceskes ji stovejo normaliai,nesukritus. dabarmano irgi stovi graziai bet galiniai amortikai suspausti ir masina sedi ant ju. gal jau ilgesni jie ykisti. bijau to kad pakeitus amortizus galas dar pases ir vel ratai zergsis.

fanatiK 2014-04-09 20:50

IDALIUS- pas mane buvo zeminta gan stipriai.bet visi 4 ratai issizerge.niekas nebepastate ratu tiesei. ar ymanoma ka nors padaryt?

ldalius 2014-04-09 20:51

na dabar supratau, kai normaliau paaiškinai.

Kad nuėmei amortikus nuo kitos ceškės, dar nereiškia, kad jei nebuvo ten pakeisti. Dar kartą kartoju - amortikai mašinos nelaiko - laiko spyruoklės. Visai amortikus išimk ir mašina liks stovėt tam pačiam lygyje, tik nepavažiuosi, nes galas užsilinguos. Gal ten buvo sudėti 124 amortikai, o jie yra šiek tiek ilgesni


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.