MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   simaso w208 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13782)

ShotGun 2014-01-04 20:41

Nu labai grazu, nostalgija ir man.

Komplektacija super, kiek iziuriu, tai neuzsakyti xenonai ir nera komando, tuo paciu nera ir linguatronico. Bet siaip tokia komplektacija tikrai ne daznai sutinkama.

Artunas 2014-01-04 20:45

W208 man po šiai dienai vienas grazesniu mersu, pamenu kai turejau tai negaledavau atsigrozeti kaip vaikas :taip:

Tomskis 2014-01-04 20:46

turbut todel ir nusipirkai keturduri clk :D

simaso 2014-01-04 20:50

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 307137)
labai gražus Simai, toks gyvas :) jeigu kada pasirodysiu Šiauliuose, eisim ,,persimesti'', nes turiu nuoskauda and 3.2 clk, kadangi kai turėjau savo kompressor'iu, teko būti nugalėtam, teks revančui ruoštis :D juokauju aišku ;)

galėsim. leisiu laimėt, negi man gaila ;]]
Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 307138)
Nu labai grazu, nostalgija ir man.

Komplektacija super, kiek iziuriu, tai neuzsakyti xenonai ir nera komando, tuo paciu nera ir linguatronico. Bet siaip tokia komplektacija tikrai ne daznai sutinkama.

ačiū ;] linguatronic, kas cia ?

pucenas 2014-01-04 20:50

Ziuriu kas tureje clk tai visiem nuostalgija, man tai nuostalgija tik jo staigumo.... nes db su dyzeliniu viliuku tai :( :( :( bet is esmes afigienas modelis ir gera sirdis :good:
p.s. o kas tas linguatronico

Artunas 2014-01-04 20:52

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 307141)
turbut todel ir nusipirkai keturduri clk :D

Kad po jo buvo w211, kuris man nebuvo dizaino viršūne :)
Dabartinis 4 durų CLK kaip tu sakai irgi man labai gražus, bet gražesnis buvo kol jo neturėjau :D

simaso 2014-01-04 20:58

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 307145)
Ziuriu kas tureje clk tai visiem nuostalgija, man tai nuostalgija tik jo staigumo.... nes db su dyzeliniu viliuku tai :( :( :( bet is esmes afigienas modelis ir gera sirdis :good:
p.s. o kas tas linguatronico

coupe ir dar su normaliu varykliu, turi savo žavesio. silpnesnio tikrai nepirkčiau ;] o džipas yra džipas, čia nebent kokį amg paėmus būtų tas staigumas. nuvisvien aš kada nors grįšiu prie visureigių, tas masivumas veža ;]

Hunter 2014-01-04 20:58

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 307144)
galėsim. leisiu laimėt, negi man gaila ;]]

ačiū ;] linguatronic, kas cia ?

valdymas balsu, vokiskai tik, jeigu gerai pamenu :D
O siaip idesi command ir xenon lempas ir bus pilnas :D
Dar klausimas ar prie tu senu command jungiasi koks tv blokas nuo w210, tai galima butu ir dvd/mp3 padaryt

pucenas 2014-01-04 21:10

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 307155)
coupe ir dar su normaliu varykliu, turi savo žavesio. silpnesnio tikrai nepirkčiau ;] o džipas yra džipas, čia nebent kokį amg paėmus būtų tas staigumas. nuvisvien aš kada nors grįšiu prie visureigių, tas masivumas veža ;]

Nu persedti tai nenoreciau db i coupe, bet i koki 4,8 is tai svajone butu :) o hunter'i kiek domejsusi jumgesi, bet kaina buvo kosmine tuo kaiku, db turetu buti atpige nes tv jau be priedelio nerodys. Tai gal ir realu kazka susikombinuoti:)

simaso 2014-01-04 21:15

nelabai reikalingas tas dvd man asmeniškai. aš žmogus su principais, nenaudoju nei dujų, nei kokių tai piratinių mp3 kompaktų ;]]


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.