MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   yamato MB CLS350 C219 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17674)

yamato 2015-12-22 22:32

yamato MB CLS350 C219
 
11 Attachment(s)
na ką gi, kad ir nebe galutinis variantas, bet pasipasakosiu ir savo istoriją :D

O buvo taip, kad nupirkau CLS350 2006-10, 155 000km, komplektacija gan tuštoka, bet pakankama, kad būtų patogu važiuoti ;) bet buvo su variklio defektu. Suvaryta penkto cilindro gilzė, galvoju dėsiu kitą variklį ir riedėsiu. Nupirkau kitą variklį, pakeičiau grandinę, grandinės šliaužikus, įtempėją, balansyrinį veleną, visi salnykėliai, gumukės ir pan... pirmas užvedimas nedirba. Pamačiau, kad nepataikęs degimo, nuvariau iš karto pas kitą meistrą, ans išsiėmė variklį, išsiardė, pamatė ant kiek nepataikytas degimas - sako reik kelt galvas. Nusikėlėm galvas - pirktas variklis tik su 6 suraižytom gilzėm. nu ką, grąžinau tą variklį, išardėm mano senuką, nuvežiau sugilziuot, dėdė iš Kauno auksarankis toks sugilziavo, pirmadienį pradėjom surinkinėt. Gausis praktiškai kapitalinis, nes kiekviena detalė išplaunama, pilnai iki paskutinio varžtelio, žiedelio, nauji salnykai, naujos tarpinės, viskas kruopščiai tveriama. Tai vat, antradienio vakaras, ir variklis pagaliau bendrom jėgom surinktas, liko tik įdėti į vietą ir laukia įdomus pirmadienis, nes rytoj paskirsim dieną Kalėdų Senelio paieškoms :) :egle:

p.s. Ačiū kolegai Vampyrui, be kurio pagalbos būčiau detalėms išleidęs daugiau, nei pirkdamas jo pasiūlytą man reikalingą detalių komplektą, už visą laiką skirtą man ir mano kvailiems klausimams :xx:

Edga005 2015-12-22 22:37

Grazus pirkinis

ufonautas 2015-12-22 22:43

Nu bet tau su tuo varikliu,beveik kaip man buvo su mano juoduliu :blink: Bet tu jau bent gera meistra turi.
Komplektacija nevisiem butina pilniausia-maziau kam sugest ;) :D
Siaip fainas modeliukas :good:

Darius 2015-12-22 23:05

Žinoma, užuojauta dėl variklio, man ir teko su varikliu pakovoti.
Na ir Vampyro patarimai neįkainojami :uuu::uuu::uuu:
Gero naudojimo.

KK 2015-12-23 07:11

Sveikinu pagaliau sutvarkius :) Man tik klausimas kyla, kiek buvo investuota ? Klausiu tik dėl to, nes įdomu ar nebūtų buve geriau važiuojantį paimt ? ;)
Lauksim daugiau foto ;)

vilfoot 2015-12-23 07:50

prisidedu prie sveikinimu ir as :)

rafis 2015-12-23 08:23

Citata:

Pamačiau, kad nepataikęs degimo, nuvariau iš karto pas kitą meistrą, ans išsiėmė variklį, išsiardė, pamatė ant kiek nepataikytas degimas - sako reik kelt galvas
mokejai pirmam meistrui pinigus uz variklio tvarkyma ar ne, jei nepataike degimo?

Speju motoro remontas isejo labai labai daug.. Isimt, idet, vel isimt, remontuot sena ir vel idet... Isemimo+idejimo kaina speju jei pas rimtus mesitrus kainuos 300-400euru tai cia grubiai gaunasi vien isemimo idejimo kaina 600e~. + pacio variklio perrinkimas kokie 100-150e + detales aisku net neisivaizduoju, bet jei pirko naujas ir ten gilziavo papildomai tai dar kokie 300e.. nu tai sumele gaunasi nebloga.. Siaip, sprendziant pagal jamato atveji, jei sugebejo zmogus nupirkt su varklio defektu, ir netgi varikli is sroto nupirkti sugedusi, tai vadinasi su 3,5motorais yra realiai labai rimta problema.. zodziu jei benza, tai tik 5,0 sena gera neuzmusama...
Siaip sitas cls manau jie kaina laikys gerai, nes yra iskirtiniai modeliai, yra pasirinkime ir su dyz kuru ir su benz kuru(ne taip kaip pvz cl) todel jie kaina tikrai laikys ir vertas demesio pirkinys + gauni labai pigu servisa, nes visos dalys beveik eina nuo w211. aisku jei be orines vaziukles. sekmes eksploatuojant.

Fanax 2015-12-23 09:16

Sveikinu su pirkinkiu :)

Gal gali brukstelt telefoniuka kur motora tvarkei? Ne tik MB tvarko? Jei viska teisingom rankom padare, tai tokio kontakto visiems gali prireikt :)

Robis 2015-12-23 09:22

Garliavoje toks Valentinas yra, tvarko ir visokias egzotikas, gal pas jį?

Yzzo 2015-12-23 09:28

Kur kaune dare gilzes? Nes man vienoje vietoje kai gilzavo normaliai nesudejo, ko pasekoje, viena gilze uzspaude stumokli.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.