MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Patarkite dėl MB E220 dyzelio (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3225)

dyzelis 2009-12-18 09:35

nesuprantu kam jus tuos 4 cilindru ziurit :) imkit normalu dyzeli, 3 litru, 6 cilindru, ims litru, nu max dviem daugiau, (cia mieste, trasoj isvis ims ta pati) nu bet ir vaziuosi kaip zmogus, rezervo turesi esant reikalui, ir ekonomiska pakankamai (lyginant su benzu) ar tu pravaziuoji per menesi kokia 3000 km kad tas vienas litras saliarkos sutaupytas tokia reiksme turi? :) mano giliu isitikinimu, ir mano skaudzia patirtim, su tais visais silpnesniais dyzeliais :) jei imt dyzeli tai 6 cilindru, tai bus ir tankas ir ekonomika, nu dar 5 galima, bet vistiek ne tas...

Beje kaip dazniausia buna, aisku buna ir isimciu, bet isigyje silpnesnius dyzelinius variklius veliau vistiek juos keicia galingesniais, tai kodel is karto neimti galingesnio?

liudas777 2009-12-18 09:41

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 53113)
nesuprantu kam jus tuos 4 cilindru ziurit :) imkit normalu dyzeli, 3 litru, 6 cilindru, ims litru, nu max dviem daugiau, nu bet ir vaziuosi kaip zmogus, rezervo turesi esant reikalui, ir ekonomiska pakankamai (lyginant su benzu) ar tu pravaziuoji per menesi kokia 3000 km kad tas vienas litras saliarkos sutaupytas tokia reiksme turi? :) mano giliu isitikinimu, ir mano skaudzia patirtim, su tais visais silpnesniais dyzeliais :) jei imt dyzeli tai 6 cilindru, tai bus ir tankas ir ekonomika, nu dar 5 galima, bet vistiek ne tas...

Beje kaip dazniausia buna, aisku buna ir isimciu, bet isigyje silpnesnius dyzelinius variklius veliau juos keicia galingesniais, tai kodel is karto neimti galingesnio?

Nebebus įdomumo gyvenime jei iškart į idealų įsėsi. :D Prieš sėdant į S klasę reikia pamatyt, kas yra blogai, kad paskui suprastum kas yra gerai. ;) :wave:

Mb 140 2009-12-18 09:43

na tas 2.2CDI vaziuodavo kuo puikiausiai,pirkes buvau pries 5m tai buvo super variklis,po to jau priviso galingesniu,bmw3d ,mb3.2d.o tada ju kainos buvo beprotiskos :) bet siaip 2.2cdi tikrai kaip dyzelis vaziuoja

kaif9607 2009-12-18 09:51

siaip vasara skaiciau kazkoki zurnala autobild berodos ar kaip ten,tai rase kad CDI sistema nepatikima,nu nezinau kiek tiesos,bet siule geriau imti 2.9 arba 3.0 :)

Mb 140 2009-12-18 09:58

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 53117)
siaip vasara skaiciau kazkoki zurnala autobild berodos ar kaip ten,tai rase kad CDI sistema nepatikima,nu nezinau kiek tiesos,bet siule geriau imti 2.9 arba 3.0 :)

na del patikimumo tai geriausiai 124 2D,2.5D :D tie nauji visi su savo pricudais,kol vaziuoja gerai,bet kai pradeda byret tai malonumo jokio :) tai pulsuoja,tai netraukia tai vel kas nors :) mes vis ne paskutiniai gaunam tas masinas sudrozt,ne veltui kartais kainos pas mus pigiau masinu nei vokietijoj :) zmogus pirko is manes bmw e39 pats gyvena vokietijoj,sako be sansu nusipirkt tokiom kainom kaip pas mus,tai nusipirko ir isvaziavo i vokiecius toliau dirbt

meno_forma 2009-12-18 10:27

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 53120)
na del patikimumo tai geriausiai 124 2D,2.5D :D tie nauji visi su savo pricudais,kol vaziuoja gerai,bet kai pradeda byret tai malonumo jokio :) tai pulsuoja,tai netraukia tai vel kas nors :) mes vis ne paskutiniai gaunam tas masinas sudrozt,ne veltui kartais kainos pas mus pigiau masinu nei vokietijoj :) zmogus pirko is manes bmw e39 pats gyvena vokietijoj,sako be sansu nusipirkt tokiom kainom kaip pas mus,tai nusipirko ir isvaziavo i vokiecius toliau dirbt

Mano brolis man sakydavo (kai gesdavo automobilis), nenori turėti problemų, pirkt dviratį :vairuot:

liudas777 2009-12-18 10:30

Citata:

Pradžioje rašė kaif9607 (Post 53117)
siaip vasara skaiciau kazkoki zurnala autobild berodos ar kaip ten,tai rase kad CDI sistema nepatikima,nu nezinau kiek tiesos,bet siule geriau imti 2.9 arba 3.0 :)

Tu daugiau skaityk autobildus visokius tai greitai parduosi visus automobilius ir griši į akmens amžių. Tai taip išeina pagal juos kad progresas yra blogai. Jie ten iš oro tokių pasakymų numeta, kad griūk negyvas. Ir 0 argumentų. :D

kaif9607 2009-12-18 13:37

Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 53125)
Tu daugiau skaityk autobildus visokius tai greitai parduosi visus automobilius ir griši į akmens amžių. Tai taip išeina pagal juos kad progresas yra blogai. Jie ten iš oro tokių pasakymų numeta, kad griūk negyvas. Ir 0 argumentų. :D

nu nezinau kam tokius zurnalus tada leist :) bet tikiu ka sakai ,sake dar kad honda civic 2005 metu,pravaziuodama 300k km,sudege tik priekine lempa ,kazkaip nelabai tikisi :D

liudas777 2009-12-18 14:06

Ten leidžia vaikam, kad paskaitytų ir pasvajotų. Visi tie bildai tokie "fail" man. :D

driuliauskas 2009-12-18 14:49

reikia merso, dyzelio, patikimamo, kantraus iki 3000 euru?. 124 300d kala y vienus vartus :D


Citata:

Pradžioje rašė liudas777 (Post 53142)
Ten leidžia vaikam, kad paskaitytų ir pasvajotų. Visi tie bildai tokie "fail" man. :D

kas daugiau pinigu moka apie tuos gerai raso, kas nemoka, neperka reklamos ta ir keikia.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.