MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Aktualijos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19610)

Apple 2020-11-09 17:58

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 537973)
Laukiu, kada cipuot prades, noriu atsistot i eiles prieki! O ar jus cipuosites?

tau jau chipa įstato Covid testa darant. Būk ramus

Rawwslt 2020-11-09 18:01

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 537976)
tau jau chipa įstato Covid testa darant. Būk ramus

Tau dare testa?

Apple 2020-11-09 18:26

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 537978)
Tau dare testa?

Darė

tomasgarliava 2020-11-12 15:33

Oksfordo universiteto mokslininkai: kas penktam COVID-19 pacientui per 90 dienų išsivysto psichiniai sutrikimai:confused:

Kaip sakoma viena beda ne beda. Kai iveiksim pandemija reikes dar ir post kovidinius psichopatus gydyt

Raws auuuuuuuuuuu:xx::xx::xx:

Rawwslt 2020-11-12 15:39

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 538097)
Oksfordo universiteto mokslininkai: kas penktam COVID-19 pacientui per 90 dienų išsivysto psichiniai sutrikimai:confused:

Kaip sakoma viena beda ne beda. Kai iveiksim pandemija reikes dar ir post kovidinius psichopatus gydyt

Raws auuuuuuuuuuu:xx::xx::xx:

Praleidai, mano posta matyt. Dariausi antikuniu testa po sirgimo, nerasta. Vadinasi gripas buvo. O man is oro be jokiu testu pripiese korona. Nes pradziai jie ten taupe resursus ir jeigu panasus simtomai, tai be jokiu testu nurasydavo koronai.

kesha 2020-11-12 15:47

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 538099)
Praleidai, mano posta matyt. Dariausi antikuniu testa po sirgimo, nerasta. Vadinasi gripas buvo. O man is oro be jokiu testu pripiese korona. Nes pradziai jie ten taupe resursus ir jeigu panasus simtomai, tai be jokiu testu nurasydavo koronai.

nereikejo niekam to sakyti,bo dabar tu pakaltinamas.:xx:

vampyras 2020-11-12 20:08

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 538099)
Praleidai, mano posta matyt. Dariausi antikuniu testa po sirgimo, nerasta. Vadinasi gripas buvo. O man is oro be jokiu testu pripiese korona. Nes pradziai jie ten taupe resursus ir jeigu panasus simtomai, tai be jokiu testu nurasydavo koronai.

Pala kaip ten su antikuniais? Kiek laiko jie laikosi organizme?

Rawwslt 2020-11-12 20:21

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 538107)
Pala kaip ten su antikuniais? Kiek laiko jie laikosi organizme?

NU maziausia turetu laikytis apie 7 menesius.

As sirgti pradejau vasario pabaigoje ir dar sirgau kovo pradzioje. Antikuniu testa dariau liepos menesi, tai yra po 4 menesiu. Nerasta nieko. Ir kai dariau antikuniu testa, man ta daktere sake, kad bus neigiamas nes dar buvo per anksti sirgti, nebent buciau grizes is Italijos zidinio arba Kinijos.

kesha 2020-11-12 20:50

Kas gali paneigti galimybe ,kad antikuniu nustatymas atliekamas taip pat nepatikimai kaip ir covido testo?
Pvz Kauno onkologine ligonine nelabai pasitiki paprastais kraujo tyrimais is mano kaimo...

Rawwslt 2020-11-12 21:02

Citata:

Pradžioje rašė kesha (Post 538111)
Kas gali paneigti galimybe ,kad antikuniu nustatymas atliekamas taip pat nepatikimai kaip ir covido testo?
Pvz Kauno onkologine ligonine nelabai pasitiki paprastais kraujo tyrimais is mano kaimo...

Is ko sprendi, kad paprastas testas buvo? Dariau privacioje klinikoje, sake tie rapid testai is pirsto, nera patys tiksliausi, todel eme is venos krauja ir siunte i labaratorija.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.