MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   E320 CDI Estate nusėdo galas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14934)

iDracus 2014-07-21 09:06

E320 CDI Estate nusėdo galas
 
1 Attachment(s)
Sveiki visi.
Turiu problemėlę. Važiuoju aš sau ramiai iš Latvijos pajūrio šį savaitgalį ir ties Saukraste (ties Biržais) toks lievas kelias, kad brrr. Krc, liko keli kilometrai iki Lietuvos ir jaučiu kaip pradėjo kratyti automobilį, ta prasme automobilis pradėjo jausti kiekvieną kelio duobelę. Vaikas net atsibudo, pradėjo priekaištaut: "tėti, kodėl per duobes važiuoji..." Sustoju ir savo akimis netikiu. Blyn, mano Mersiuko galas nusėdęs taip, kaip tiuninguoto Vokietijos Merso, kuris paruoštas važinėti tik autobanais :vairuot:
Supratau, kad problema su galinėmis oro pagalvėmis.
Vos ne vos gryžau namo kreiseriniu greičiu. Galiausiai išsiaiškinau kol kas tik tiek, kad oro pagalvių kompresorius dirba labai garsiai. Mano Mersiukas E320 CDI 2003 m. Jau net pagal garsą supratai, kur randasi tas kompresorius. Vairuotojo pusėje, po priekiniu sparnu, pačiame priekyje už halogenų.
Taigi tas "šmikis" birbia gana garsiai o pagalvių nepakelia.
Kaip manote ar gali užtekti pakeisti kompresorinį žiedą ar teks keisti ir kompresoriaus guolius.

Beje ar verta ieškoti naudoto kompresoriaus?
Ar skiriaisi kompresorius skirtas tik galinėms oro pagalvėms nuo Airmatik kompresoriaus?

Kam teko susitiksi su problema, prašau pasidalinkite.:bounce:

alteroja 2014-07-21 09:16

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 343824)
Sveiki visi.
Turiu problemėlę. Važiuoju aš sau ramiai iš Latvijos pajūrio šį savaitgalį ir ties Saukraste (ties Biržais) toks lievas kelias, kad brrr. Krc, liko keli kilometrai iki Lietuvos ir jaučiu kaip pradėjo kratyti automobilį, ta prasme automobilis pradėjo jausti kiekvieną kelio duobelę. Vaikas net atsibudo, pradėjo priekaištaut: "tėti, kodėl per duobes važiuoji..." Sustoju ir savo akimis netikiu. Blyn, mano Mersiuko galas nusėdęs taip, kaip tiuninguoto Vokietijos Merso, kuris paruoštas važinėti tik autobanais :vairuot:
Supratau, kad problema su galinėmis oro pagalvėmis.
Vos ne vos gryžau namo kreiseriniu greičiu. Galiausiai išsiaiškinau kol kas tik tiek, kad oro pagalvių kompresorius dirba labai garsiai. Mano Mersiukas E320 CDI 2003 m. Jau net pagal garsą supratai, kur randasi tas kompresorius. Vairuotojo pusėje, po priekiniu sparnu, pačiame priekyje už halogenų.
Taigi tas "šmikis" birbia gana garsiai o pagalvių nepakelia.
Kaip manote ar gali užtekti pakeisti kompresorinį žiedą ar teks keisti ir kompresoriaus guolius.

Beje ar verta ieškoti naudoto kompresoriaus?
Ar skiriaisi kompresorius skirtas tik galinėms oro pagalvėms nuo Airmatik kompresoriaus?

Kam teko susitiksi su problema, prašau pasidalinkite.:bounce:

ne kompresoriuje esmė, o nesandarioje sistemoje. bus arba pagalvės kiauros, ar vožtuvų blokas, ar šiaip kur koks vamzdelis prasitrynes. ir nuo to, kad negali užkelti slėgio bus jau perkaitęs kompresorius ir jam atėjus paskutinioji. šiaip jei nukritęs galas, bus greičiausiai pagalvė(s) kiaura(s).

Gadget 2014-07-21 09:16

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 343824)
Sveiki visi.
Turiu problemėlę. Važiuoju aš sau ramiai iš Latvijos pajūrio šį savaitgalį ir ties Saukraste (ties Biržais) toks lievas kelias, kad brrr. Krc, liko keli kilometrai iki Lietuvos ir jaučiu kaip pradėjo kratyti automobilį, ta prasme automobilis pradėjo jausti kiekvieną kelio duobelę. Vaikas net atsibudo, pradėjo priekaištaut: "tėti, kodėl per duobes važiuoji..." Sustoju ir savo akimis netikiu. Blyn, mano Mersiuko galas nusėdęs taip, kaip tiuninguoto Vokietijos Merso, kuris paruoštas važinėti tik autobanais :vairuot:
Supratau, kad problema su galinėmis oro pagalvėmis.
Vos ne vos gryžau namo kreiseriniu greičiu. Galiausiai išsiaiškinau kol kas tik tiek, kad oro pagalvių kompresorius dirba labai garsiai. Mano Mersiukas E320 CDI 2003 m. Jau net pagal garsą supratai, kur randasi tas kompresorius. Vairuotojo pusėje, po priekiniu sparnu, pačiame priekyje už halogenų.
Taigi tas "šmikis" birbia gana garsiai o pagalvių nepakelia.
Kaip manote ar gali užtekti pakeisti kompresorinį žiedą ar teks keisti ir kompresoriaus guolius.

Beje ar verta ieškoti naudoto kompresoriaus?
Ar skiriaisi kompresorius skirtas tik galinėms oro pagalvėms nuo Airmatik kompresoriaus?

Kam teko susitiksi su problema, prašau pasidalinkite.:bounce:

Naudoto neverta. Jei garsiai dirba, vadinasi dirba pilnu pajegumu, ir kazkur leidiza ora. Junk diagnostika, bus viskas aisku.

alteroja 2014-07-21 09:17

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 343827)
Naudoto neverta. Jei garsiai dirba, vadinasi dirba pilnu pajegumu, ir kazkur leidiza ora. Taip nei is sio nei is to negali imti ir pareiti guolis. Junk diagnostika, bus viskas aisku.

klaidų nuskaitymas neparodys kur sistema kiaura.

Gadget 2014-07-21 09:19

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 343828)
klaidų nuskaitymas neparodys kur sistema kiaura.

Testa galima pajungti, uzdaryti priverstinai voztuvus, jei sukelia sistemoj slegi- vadinasi bus pagalves.

alteroja 2014-07-21 09:23

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 343829)
Testa galima pajungti, uzdaryti priverstinai voztuvus, jei sukelia sistemoj slegi- vadinasi bus pagalves.

vargu ar jau padės, nes bus mišios kompresoriui. dankratas ir muiluotas vanduo čia daugiau naudos suteiks.

Gadget 2014-07-21 09:26

Negali zinot, nematem neivienas kokios bukles tas kompresorius.

alteroja 2014-07-21 09:27

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 343832)
Negali zinot, nematem neivienas kokios bukles tas kompresorius.

jeigu tik birbia ir nekelia, tai aišku kokia jo būklė

Hunter 2014-07-21 09:38

Diagnostikos gali nejungt, nes nieko neparodys. Reikia jungt kompresoriu prie manometro ir ziuret ar jis dar gyvas. Bet rezultatas bus toks kad kiaura pagalve ir greiciausiai mires kompresorius

Gadget 2014-07-21 09:38

Gali buti ir geras, birbt, bet jei pagalve kiaura, tai nepakels...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 20:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.