MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Dunksėjimas priekyje (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18806)

PIXME 2016-07-22 10:03

Dunksėjimas priekyje
 
Sveiki, niekaip nesigauna nustatyti dunksėjimo priežasties, Važiuojant per duobeles dunksi kairėje pusėje, šarnyrai, įvorės, stabilizatoriai viskas tvarkoje, išjudinti, ištikrinti ir net nežinau kur ieškot problemos, gal kas kokį patarimą duos.
Ačiū

Tomskis 2016-07-22 10:25

amortikas?

PIXME 2016-07-22 13:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 438624)
amortikas?

Amortikas dirba tvarkingai

ViliusD 2016-07-22 13:28

Greiciausiai bus amortikas, bet man karta buvo kai po kaladeliu keitimo, kazkaip tai suportas truputi atsilaisvino, tai dungsejo kaip reikiant..

Egiux 2016-08-17 23:54

Nu man panadi situacija... Keleiv. Pus. Svirti silber auto keite, gale darkeleta ivoriu. Techniskai nera prie ko prisi..st, bet tas ikyrus garsas, kaip seno buitinio saldytuvo kompresoriaus kai issijungia (bent jau toks girdisi salone ir nezinau kaip kitaip ji apibudint). Tarkim vaziuojant per duobeles viena paskui kita kaip kopeteles vadinamos, tai nuo greicio regis nepriklauso to garso intensyvumas- tiek greiciau tiek leciau vaziuojant tokspat garsas. Turejau kupona nemokamai autoaibei papurtyt, pasinaudojau ta proga kiaules akis pastates, tai ta garsa sako girdi tampant vaziuokle ir bunant duobej, bet koks jo saltinis- neaisku. Sako reik ardyt, ziuret.... Kaikurie man sako gal amortiku gumos. Nejaugi..?
Ir prie to pacio, kad nebekurti temos, cypcioja stabdziai kai jie buna prasidirbe ir apsile. Kartais paspaudus daugiau kartu ligu praeina kuriam laikui- nuo puses iki keliu minuciu.. Girdisi letai vaziuojant tik ir stabdant. Sake krasteliai geri tipo disku, nuo ju neturetu buti. Bet nezinau ar neziuret servisu nuomones ir vezt nutekint ar pacius suportus tvarkyt cia reiktai?

Tomskis 2016-08-18 06:58

Cypia kalades o ne diskai. Kito gamintojo dekis kalades

iDracus 2016-08-18 07:34

Pasižiūrėk ar oro kompresorius nesidaužo į korpusą. Labai šlykštus garsas būna. Jis kaba ant spyruoklių tai ir laisvumą turi. Beje aš susitvarkiau šią bėda, bet ir pas mane kažkas dunksi, bet važiuojant pvz. žvirkeliu. Kol kas to dunksėjimo priežasties neradau.

Tomskis 2016-08-18 08:29

siulau pasiimti pagalbininka ir nuvaziuoti ant duobes - vienas linguoja masina, kitas palindes po masina uz amortiko su ranka pasiema, jeigu jausis kazkas per amortika, reiskia jame ir beda. To nepamatysi ant keltuvo, o beda dazna ir dazniausia jauciasi letai vaziuojant per mazas duobes ar gulincius mentus

amerika 2016-08-18 10:13

pasitikrink traverso varžtus,dažnai atsileidžia....

juoduxx 2016-08-18 17:16

Citata:

Pradžioje rašė PIXME (Post 438639)
Amortikas dirba tvarkingai

man ir buvo dunksejimas-traskejimas is priekio,vaziuokle viskas ok,pakeitus amortikus viskas dingo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.