![]() |
Rasoja stiklai
Sveiki, pradeda rasoti langai. Apsitraukia, nenusipucia. Kas per idomybes. Bet uzrasoja staigiai, bet pavaziuojant gerokai ilgiau. Gal yra kam taip buve? Dekui
|
Kada keistas ir kokia salono filtro būklė. O šiaip pravek langą ar stoglangį ir turėtų nerasoti langai. Nes nuo temperatūros skirtumų užrasoja langai.
|
Jeigu salono filtras geras reiktu diagnostikos paziureti ar sklendes tvarkoje. Dar buna rasoja nuo dregmes esancios kebulo viduje. :pepsi:
O skydelis nerasoja? |
pasitikrink kilimelius,gal imirke,gal but drenažas užsikimšes ir vanduo teka i salona
|
pas mane ir šita beda rasoje :dauzo: tik dar pas mane su AC/OFF o pučia tikrai ne iš lauko orą o kondiškes nes vidui sėdėt šalta kol nenustatai didesnes temp nei yra lauke :confused:
|
uzrasoje, nes tu isedi i masina su didesniu kondesantu, ir puti/kvepuoji silta ora, tai susidaro savaime, bet ijungus kondiske ir ventika turi nupusti viska, jeigu tai nesidaro vadinas yra kazkur dregme, gal ant kilimu gal kazkur pro drenazus leidzia. jeigu jau labai tingi ieskot, pajimk nusipirk anti fog purskalo ir is visaus pravarik langus, tik pries tai langus nusiplauk is visaus nuo riebalu.
Citata:
|
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:12. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.