MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Problema su Xenon (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2660)

arbuzas 2009-09-28 08:29

W210 Problema su Xenon
 
Originalus xenonai, keisti pries gal koki pusmeti daugiausiai. Dabar vienas atrodo lyg trumpintu. Ijungiu, meta lempos klaida ir tik zybteli ir uzgesta. Taip jungineju kelis kartus, tada isiziebia kuri nors karta ir tada gali jungineti kiek nori - visada uzsidega. Pavaziuoju kiek, uzgesinu masina, isjungiu sviesas, masina pastovi ir vel tas pats zaidimas. Nesuprantu, ar ten koks kontaktas ar paciam xenonui jau galas? Ziurejau laidukus, lyg ir viskas graziai atrodo, tvarkingai. Kai uzsidega lempa, spalva nera pakitusi kaip buna jau seniems xenonams. Gal kas zino panasia istorija su grazia pabaiga? :) :bounce: :xx:

jonukas2 2009-09-28 08:51

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 40684)
Originalus xenonai, keisti pries gal koki pusmeti daugiausiai. Dabar vienas atrodo lyg trumpintu. Ijungiu, meta lempos klaida ir tik zybteli ir uzgesta. Taip jungineju kelis kartus, tada isiziebia kuri nors karta ir tada gali jungineti kiek nori - visada uzsidega. Pavaziuoju kiek, uzgesinu masina, isjungiu sviesas, masina pastovi ir vel tas pats zaidimas. Nesuprantu, ar ten koks kontaktas ar paciam xenonui jau galas? Ziurejau laidukus, lyg ir viskas graziai atrodo, tvarkingai. Kai uzsidega lempa, spalva nera pakitusi kaip buna jau seniems xenonams. Gal kas zino panasia istorija su grazia pabaiga? :) :bounce: :xx:

kiek girdejau daugumai taip buna. ten blokelis nesuzadina lempos arba gali saugiklis buti patirpes ar apsioksidaves

nissen29 2009-09-28 09:31

1. bandyk saugikli pakeisti.
2. patikrink lempos kontakta.

pucenas 2009-09-28 09:33

man taip buwo irgi tai teko lempute pacia pasikeisti nes HANA jai buvo :) :geda:

arbuzas 2009-09-28 09:45

Citata:

Pradžioje rašė nissen29 (Post 40689)
1. bandyk saugikli pakeisti.
2. patikrink lempos kontakta.

O kur tas xenono saugiklis? Bendroj dezej ar atskirai kazkur?

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 40690)
man taip buwo irgi tai teko lempute pacia pasikeisti nes HANA jai buvo :) :geda:

Nu jeigu jau chana tai lemputei tai eina sikt tie xenonai. Atrodo uzvakar keiciau ir jei vel reikia keisti...

pucenas 2009-09-28 09:47

matai man priesrukinei taip buwo tai kinietiskas tas xenonas. orginalus negaletu taip greit pareiti...

nissen29 2009-09-28 12:22

lempu saugikliai bent pas mane yra salone is vairuotojo puses paneles kaireje, prie pat duru, nuemi plastmasini dangteli ir pamatai saugikliu komplekta . man nedege viena stabdziu lempute, uzsidege ekrane ABS, ETS klaidos. Pakeiciau stabdzio lemputes saugikli ir viskas ok. :)

Tomskis 2009-09-28 13:06

Citata:

Pradžioje rašė arbuzas (Post 40691)

Nu jeigu jau chana tai lemputei tai eina sikt tie xenonai. Atrodo uzvakar keiciau ir jei vel reikia keisti...


man tai panasu i blokeli. na bet jei nenori xenonu, galim apsikeist :D

arbuzas 2009-09-28 14:01

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 40703)
man tai panasu i blokeli. na bet jei nenori xenonu, galim apsikeist :D

O kas su tuo blokeliu? Kvepia brangiomis problemomis?

montemoto 2009-09-28 21:40

man taspat buvo tai as mecaiu lauk ta blokeli ir nuo lexsuso pritaikiau, be tie orginalai hella vidui tai kinu ranku darbo labai nekokybiskai surinkti ieskok orginalaus blokelio muo kitokio auto zinau kad A6 neblogi buna


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.