![]() |
W211 SBC deactivated
Sveiki. Šiandien nutiko keistas nuotykis. Įsėdau važiuot ir išmetė skydelyje klaidą: Brake defective. Stop vehicle.Iš klaidų: system failure. sbc deactivated. Nesupratau, kas nutiko. Tryniau klaidas, atjunginėjau akumuliatorius. Galiausiai abu įkroviau, įdėjau ir problema išsisprendė. Aktyvavau sbc.
Ar gali būti, kad mažasis atitarnavo savo? Nesinori vėl tą patį patirti. :D |
Be mazojo isvis masina vaziuoja tik klaida meta. Beda ne ten
|
Kaip stabde masina, kai uzsidege gedimo klaida ir pradejo prasyti sustoti ? Dar ,,paskutiniam atodusiui" turi jegos ar stabdymas kaip Dievas duos ?
|
Ar galima smulkiau apie autosą?
Metai , modelis, etc. Nebūna, kad BAC ir raudonas skydelis. Turėjo mesti klaidas su įspėjimai, kad yra problema, prašau apsilankyti į servisą. Ar to nebuvo? Kur pirkai auto? Lietuvoje turguje, iš asmens (perekupo), užsienyje. Koks SBC numeris? Jeigu 004 tai jau problema, jeigu 005 tai jau keistas pagal garantinį. Jeigu 008 tai jau naujausias, proeblemų su jais neturėtų būti. Taigi... laukiam atsakymų.:wave: Citata:
|
Naujausias A009
|
Ok. O toliau, pasakok, pasakok.
Čia žinai , kaip pas psichologą, kuo daugiau kalbi tuo aiškesnė problema. Klausom. :xx: P.S. pasitaisau. 211 modeliui 009 modelis nebuvo gaminamas. Nepūsk čia dulkių... Citata:
|
Citata:
|
Jaučiuosi didžiai kaltas. Modelis 009 tikrai buvo gaminamas.
Štai įrodymas: https://www.ebay.co.uk/itm/ABS-SBC-P...sAAOSwWxNYrV2p Bet nesulaukėm iš nukentėjusio atsakymo koks SBC modelis? Citata:
|
Citata:
https://drive.google.com/file/d/1fM2...w?usp=drivesdk |
Citata:
A004 Užvedžiau mašiną, įjungiau D ir pradėjo pypsėt su klaida: Brake defective! Stop vehicle. O ištraukus raktelį: Brake power reduced. Start vehicle. Įmynus stabdį mašiną vis tiek iš po lėto judėjo.. Galiausiai nėjo perjunginėt pavarų, kai į P padėtį perjungiau.. Perkant buvo klaida: Brake servise. Darė diagnostiką ir pasakė, jog tiesiog pasibaigė stabdžio paspaudimų limitas ir reikia resetint. Jeigu blokas miršta, jį reikia dėt iš dėvėtos su kitokiu kodu, kad išvengti tokių gedimų? Vėliau jį tik pakeist užtenka ar dar ir programuoti? |
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.