MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Užsidegė ABS lemputė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4933)

ldalius 2010-07-13 22:12

Užsidegė ABS lemputė
 
sveiki kolegos, po užkūrimo užsidega ABS lemputė ir dega visalaik.Jau antra diena taip. Kur ieškoti bėdos? Ar daviklio laidas nulūžo ar kitur šaknys? Forume paieškoje neradau nieko irašydamas ABS

Tomskis 2010-07-13 22:14

gal ir pats daviklis nuluzo, nusiimk ratus pasiziurek, gali laidas, gali daviklis kazkuris blogas but, o kad suzinot kuris tai reik diagnostika, arba keist daviklius, bet man atrodo skiriasi kaire ir desine puse, nesiskiria tik priekis ir galas, bet paprasciau tada pagal diagnostika butu jei laidai sveiki. dar toks retorinis klausimas, ar lempute tik dega ar ir abs neveikia? :D

samagonas 2010-07-13 22:26

Mikis kariavo su tuom ABS, ten C124 , bet gal panashu ? Berods reliu keitimas nepadejo, keite visa blokeli,po kapotu kur stovi.

Tomskis 2010-07-13 22:27

na manau samagonai neturetu ten but panasu

mikis 2010-07-14 05:04

:-) susirask tema mano kur ieskojau problemos, ismeginau viska ishskirus "varilite" bet pas mane buvo parejas "abs blokas"

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 91020)
sveiki kolegos, po užkūrimo užsidega ABS lemputė ir dega visalaik.Jau antra diena taip. Kur ieškoti bėdos? Ar daviklio laidas nulūžo ar kitur šaknys? Forume paieškoje neradau nieko irašydamas ABS


ldalius 2010-07-14 09:10

Miki, tavo temą radau ir viską perskaičiau - bandysiu aš pirmiausia pradėti nuo daviklių ir jų laidų patikros, nes su ta mašina žmona važinėja tai sakė pradžioj važiuojant kartais užsidegdavo ir užgesdavo ABS lemputė, o paskui pradėjo degti pastoviai.

Edgis 2010-07-14 09:21

O pakaba tvarkinga? Nes vienas S124 2,5D buvo su tokia bėda, tai viską pakeičiau, kas su ABS susiję, be pasirodo pakabą rekėjo perrinkt ir suvedimą padaryt:) Viską atlikus ABS lempa užgeso ir jis pradėjo veikt:)

ldalius 2010-07-14 09:24

nu kad pakaba tvarkinga niekas nebarška, neūžia ir prie kelio kaip ikaltas.

Ir prisiminiau dar vieną dalyką kas man buvo w124 kažkada nutikę - ABS lemputė užsidegusi buvo kai buvo sudilę generatoriaus šepetėliai. Dar šitą dalyką šiandien pažiūrėsiu kai žmona iš darbo parvažiuos

Edgis 2010-07-14 09:32

Pas mersus pakaba klaidinanti, patikėk, W210 priekinių ratų varžtai 3 iš penkių (6 iš 10 per abu priekiniu ratus) buvo gerokai atsileidę (padangistam rankos kreivos buvo :angry: )tai autostradoj važiuojant 130 vairas nežymiai drebėjo, bet sustojus kiekvienas varžtas buvo pasuktas per pilną apsisukimą:) Kiek MB turėjau ardyme, tvarkyme, pardavime, tiek jie mane vis stebino pakabos būklės melavimu:) Nesakau, kad pas tave pakaba pasibaigus:) Tik patariu atkreipti dėmesį į priekinius sailentblokus ir šarnyrus:)

ldalius 2010-07-14 09:37

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 91089)
Pas mersus pakaba klaidinanti, patikėk, W210 priekinių ratų varžtai 3 iš penkių (6 iš 10 per abu priekiniu ratus) buvo gerokai atsileidę (padangistam rankos kreivos buvo :angry: )tai autostradoj važiuojant 130 vairas nežymiai drebėjo, bet sustojus kiekvienas varžtas buvo pasuktas per pilną apsisukimą:) Kiek MB turėjau ardyme, tvarkyme, pardavime, tiek jie mane vis stebino pakabos būklės melavimu:) Nesakau, kad pas tave pakaba pasibaigus:) Tik patariu atkreipti dėmesį į priekinius sailentblokus ir šarnyrus:)

Dėkui kolega už pastebėjimą, bet pakabą visą perpurčiau vos nupirkęs tą mašiną - restauravau vieną viršutinį šarnyrą ir dar teko keisti vieno amortizatoriaus apatinę įvorę.
Kita vertus suprasčiau problemas pakaboje jei ABS užsidegtų pajudėjus ar važiuojant. O čia neužgesta lempute vos užkūrus mašiną dabar.
Buvo dar w124 kad ABS suveikdavo prieš baigiant sustoti, bet lemputė nedegdavo - tai tada buvo apsinešęs daviklis reduktoriuje


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.