MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 Elegance sedan, spyruokliu kietumo zymejimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6048)

Ceslav 2010-12-20 10:03

W210 Elegance sedan, spyruokliu kietumo zymejimas
 
Sveiki, pas mane Avangardas labai kieta vaziuokle, jokio komforto vaziuojant. Noriu ideti amortizatorius ir spyruokles nuo Elegance. Koks turi buti zymejimas ant Elegnace spyruokliu ? nes srote gali bet kokius parduoti kaip no Elegance. Arba geriau deti nuo Classic, kurie minkstesni ?

Edgis 2010-12-20 10:08

Citata:

Pradžioje rašė Ceslav (Post 116464)
Sveiki, pas mane Avangardas labai kieta vaziuokle, jokio komforto vaziuojant. Noriu ideti amortizatorius ir spyruokles nuo Elegance. Koks turi buti zymejimas ant Elegnace spyruokliu ? nes srote gali bet kokius parduoti kaip no Elegance. Arba geriau deti nuo Classic, kurie minkstesni ?

Classic ir Elegance vienodi. Šrote tau duos kokius reikia, niekas nesivargina parduoti avangarde dalių elegance komplektacijai, nes avantgarde dalys labiau einamos:wave:

woodoooo 2010-12-20 10:35

susidesi nuo elegance bus kaip dzipas :ne: jei labai jau kieta paziurek gal spyruokles luzusios prieki nes cia liga ju.

Ceslav 2010-12-20 10:51

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 116470)
susidesi nuo elegance bus kaip dzipas :ne: jei labai jau kieta paziurek gal spyruokles luzusios prieki nes cia liga ju.

Senas savininkas idejo spiruokles nuo 124, 3.0D:cenzura:, masina stovi ne per aukstai ne per zemai, tik man amortizacija nelabai patinka galas labai kietas o priekis normalus. Dar tas faktas kad su Avangarde amortikais sudetos spiruokles nuo 124 3.0D jautesi nelabai pasitikintis vaziuokle:confused:, nes kaip suprantu Avatgardo amortizatoriai yra su trumpesniais stokais negu Elegance ir jie gali veikti nepilnavertiskai nuolat buti istempti iki galo.

simaso 2010-12-20 11:27

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 116470)
susidesi nuo elegance bus kaip dzipas :ne: jei labai jau kieta paziurek gal spyruokles luzusios prieki nes cia liga ju.

pas mane classic'as, plaukioju kaip su laivu, ir joks ten ne džipas...

ldalius 2010-12-20 11:45

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 116470)
susidesi nuo elegance bus kaip dzipas .

nesupratau, kodėl turėtų atrodyti kaip džipas? Juk ne visiems patinka važinėti sulindusiais ratais į arkas.
Mašinos amortizacijos kietumas dar labai priklauso jei buvo jau sudėti pigūs kinietiški amortizatoriai. Mano buvusiam w124 buvo parėję galiniai amortizatoriai ir buvau sudėjęs kitaiskus - tai gal tik mėnesį iškentėjau su jais ir sudėjau vėl originalius, nes su tais kitaiskais galas šokinėjo kaip kad išvis būtų toks jausmas kad jie neveiktų

Ceslav 2010-12-20 12:06

aciu uz patarimus:aciu:, pirksiu nuo Elegance tada.

Kaip galvojat sitos kainos normalios uz Elegance pakaba ?
"spyruokles pr. po 160, gal. po 150, amortikai pr. po 140, gal. po 130.
Detales naujos.Turiu vietoj"
bendra kaina iseina 1160 LT, kazkaip brangoka nors ir srote

ldalius 2010-12-20 12:14

na dėl spyruoklių tai kainos kaip už naujas padorios, bet amortizatoriai kokybiški (bent jau artimesni originalui) tai tikrai turėtų kainuoti brangiau. Tokia amortizatorių kaina labai panaši į kinietiškų su parduotuvės antkainiu. Pasidomėk gamintoju,
oi sorry, žiūriu pataisei pranešimą, kad detalės šrote.

Pirkau pakabos detales vienam w210 Panevėžio šrote prieš du gal mėnesius nuo anglo elegance: priekines spyruokles abi ėmiau už 200, amortizatorius abu už 200, galines spyruokles už 150 abi. Galinių amortikų nebebuvo, tai klijentas pirko naujus (kainos neklausiau, nes mačiau kad buvo kitaiski)

vilfoot 2010-12-20 12:28

sveiki.gal zinot kiek kainuotu fara priekine w210?

Ceslav 2010-12-20 12:35

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 116477)
na dėl spyruoklių tai kainos kaip už naujas padorios, bet amortizatoriai kokybiški (bent jau artimesni originalui) tai tikrai turėtų kainuoti brangiau. Tokia amortizatorių kaina labai panaši į kinietiškų su parduotuvės antkainiu. Pasidomėk gamintoju,
oi sorry, žiūriu pataisei pranešimą, kad detalės šrote.

Pirkau pakabos detales vienam w210 Panevėžio šrote prieš du gal mėnesius nuo anglo elegance: priekines spyruokles abi ėmiau už 200, amortizatorius abu už 200, galines spyruokles už 150 abi. Galinių amortikų nebebuvo, tai klijentas pirko naujus (kainos neklausiau, nes mačiau kad buvo kitaiski)


aciu kad kainas paraset, bandisiu nuvaziuoti i dydziausia Vilniui Mercedes srota gal ten ka padoraus suras uz panasias kainas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.