![]() |
MB W124 dingo pavaros mechanineje dezeje
taip nutiko kad uzklimpau ir bandydamas issikapstyti gal per daug energingai makalavau pavaras pirmyn atgal, ko pasekmeje dingo pavaros (deze mechanine)
nuo ko pradeti ieskoti bedu?:geda: |
gerai tu cia:D buvai po masina palindes? gal traukutes prie dezes atsijunge?
|
is ko nusprandej kad dingo pavaros,o ne kokia sankaba numire ar koks diskatorius subirejo? neina ijungti pavaros ar ar aplamai su begiu svirtim nerandi nei vieno begio?
|
sankaba..
as manau jei uzklimpus bandant isvaziuot suejo sankabos diskai ir vsio
servise sumokesi koki nuo 150-250lt o jei pac tvarkysi tj kokie 40lt ant daliu |
O tau ričiagas normliai juda? Ta prasme fiksuojasi į savo vietas? Ar laisvai makaluojasi?
|
sankaba veikia nes kai trauke tai buvo atbulinis isijunges, nuspaudus sankaba pasipriesinimas dingo, o ir nedeginau sankabos
veliau kaip ir buvo atsirades 5 begis ir sankaba veike, o dabar tikrinu traukes niekas kaip ir neatsijunge, o rycagas nefiksuojasi pagal pavaras atrodo kad nedajungia.:geda: |
O bandei su ranka traukes stumdyti? Bandyk kur į pavarų dėžę įeina trys alkunikės jas pajunginėti su ranka, ten turėtų jaustis kaip fiksuojasi pavaros. Mano manymu ,,kulysa" bus kalta dėl to jog nedajungia bėgio, ją išimti nedaug darbo pabandyk apžiūrėti ją :)
|
aha as irgi apie kulysa pagalvojau, nes panasiai mum buvo su "darbine" silke ,tai meistriukas kazka ten pavirino ir kaip nauja :aciu:
|
Mercedesui nelabai pavirinsi, dauguma detalių aliuminės, pagrindinis kaištis kuris jungia tris alkunikes tik iš plieno :)
|
gal kas gali nurodyti rycago manuala?
|
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.