MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Kuro bakas - kuro perpumpavimas iš bako į baką (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=8934)

ldalius 2012-01-24 22:10

Kuro bakas - kuro perpumpavimas iš bako į baką
 
Kokiu principu vyksta kuro perpumpavimas iš bako į baką sedanui W202? Elektrinio siurbliuko ten nėra.

reikia nė spėlionių ar blevyzgų, o tikslios informacijos

Arturas 2012-01-25 07:19

Ten dvigubas bakas? Pas mus buvo A8 ir Lexus GS irgi su dvigubais bakais, abu turėjo po dar vieną siurbliuką, kuris perpompuodavo iš vienos pusės į kitą.

Darius 2012-01-25 15:13

Citata:

Pradžioje rašė Arturas (Post 189399)
Ten dvigubas bakas? Pas mus buvo A8 ir Lexus GS irgi su dvigubais bakais, abu turėjo po dar vieną siurbliuką, kuris perpompuodavo iš vienos pusės į kitą.

Čia jokio siurbliuko nėra.

Adodas 2012-01-25 16:07

Jei gerai pamenu tai ten susisiekianciu indu principu. Apacioje yra kazkoks kanaliukas tarp baku ir juose susivienodina kuro lygis. Teko istyrineti bako principa, kai buvau 50 litru benzo vietoj dyzelio prisipyles :D:D

Tomskis 2012-01-25 17:38

nu tai tiesiog slangas turetu but, kaip ir furoj, kad is vieno bako i kita perbega zemiausiam taske

Dalius/68 2012-01-25 18:01

ar nebus koks grižtamas vamzdelis prikombinuotas taip, kad veiktu kaip perpumpavimas? Čia tik pamastymas...

ldalius 2012-01-25 20:46

va tas ir yra, kad apačioj tarp bakų nėra jokių vamzdelių ar šlangelių

Tomskis 2012-01-25 20:47

Edgis kazko atsipalaidaves, nesirodo, pasakytu tiksliai kaip yra, kazkokia iseitis tai turi buti

Edgis 2012-01-25 21:19

Citata:

Pradžioje rašė ldalius (Post 189388)
Kokiu principu vyksta kuro perpumpavimas iš bako į baką sedanui W202? Elektrinio siurbliuko ten nėra.

reikia nė spėlionių ar blevyzgų, o tikslios informacijos

Esu perpjovęs benzininio W202 baką, ten per tokį tuneliuką viskas bėga ir kažkur sukeliamas slėgis, nes bėga neblogai. Ar labai skubiai reikia tikslios info, nes baką, tai aš galiu perpjauti, bet tik pirmadienį. Jai labai labai reikia, tai pasistengsiu ryt. Nes sistema ten įdomi, sunkoka papasakoti - lengviau parodyti:)

ldalius 2012-01-25 21:26

matai kame reikalas. Aš tau Edgi skambėjau dėl žmonos mb problėmėlių, kurios nesibaigė tuo ką radau ir pasakojau. Kol kas X failai, nes kolkas kuras iš filtro per grižtamą važiuoja į baką, ko pasekoje lieka apytuštė kuro sistema su visom sekančiom pasėkmėm. Esu girdėjęs apie sudaromą slėgį nuo grižtamo kuro ir taip atseit vyksta kuro perstūmimas iš bako į baką, bet ar tas kuro perpunmavimas vyktų jei važiuotum tarkim su atsukta kuro bako probke (kuro užpilimo), nes kol kas eksperimentuoju su prasukta probke - ne taip greit kuras iš filtro suvažiuoja atgal.
Šiandien daviau oro slėgį į kuro sistemą prie variklio, dar vieną bėdą radau ir tik ryt žinosiu ar padėjo ar ne, nes mašina pastovėjusi daugiau kaip 10 valandų užsikuria - užgesta, o tada jau vynioji starteriu kol vėl sukeli kuro slėgį sistemoje


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 10:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.