View Single Post
Old 2010-10-01, 09:22   #7
MB290
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-30
Pranešimai: 2,073

MB290 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
yra keli variantai:
1. tikrink žvakes, nes visai pakaitinimo lemputė neužsidega kai būna perdegusios dvi žvakės
2. Gerai nuvalyk ir patikrink visus kontaktus fiškių kur jungiasi į pakaitinimo relę, nes jie mėgsta oksiduotis. Dar labai dažnai būna kad atrodo kontaktai liuks, o pakaitinimas ne visada veikia kai reikia. Esu ne vienam gelbėjęs tokiu atveju: išardau fiškė kur kontaktai einančių laidų į žvakes ir šiek tiek suspaudžiu replėmis kontaktus ir vėl viską surenku. Daugeliu atvejų visiems buvo paskui viskas gerai
3. jei nepadės aukščiau išvardinti variantai patikrink pakaitinimo relę iš kito merso ir tada žinosi ar ją pirkti ar ne, nors šrote jos nebrangios. Aš savo žmonos mersui keičiau tai 20 lt atidaviau tiktai už relę


O kur ta rele yra ? kai lempute dega kurias be problemu,is puse abaroto..wakar wel neuzsikure vel per nakt palikau ir snd ryte wel uzkuriau..kai lempute pakaitinimo neuzsidega tai tada pradeda lemputes mirkset weidrodeli.bet pameginsiu jusu pasakytus wariantus,man atrod bus kontaktai kur nors.

MB290 neprisijungęs   Cituoti