View Single Post
Old 2010-11-04, 16:47   #5
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

pagal katalogą 250D su APD reduktoriaus perdavimas yra 3,07. Tik idomu sedano ir universalo tuo pačiu perdavimu eina reduktoriai ar ne? Ir ar jis retas pardavime kaip 2,5 su mech dėže?

Na tas mersas yra 87 metų ir atiduoda jį už 3000 lietuviškų. Variklis dirba tvarkingai, važiuoklė pagal pirmą ispūdį abejonių nesukėlė, kebulas tiesus, o parūdyję vietos mano rankomis tvarkomos ir dar kebulas nekritiškas. Tik dar nepatiko salono spalva nei ruda nei geltona. Va ir susilaikiau dėl dėžės ir salono spalvos

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Aha, pas mane merse dėžė kapojo per visas pavaras, atvažinėjau metus ir pardaviau, nieko jam neatsitiko, tik nemalonu buvo... Buvo kardano laisvumas, bet ne nuo gumų, arba iš dėžės arba iš reduktoriaus, tai nieko netvarkiau...

Ant šalto iš viso ne tai kad dungsėdavo, o net pastumdavo į priekį kelias pavaras O ant šilto tokie tik smūgiai likdavo nelabai žymus, bet tikrai žinodavau, kada bėgis jungiasi
pas mano žmoną w202 šaltas biški persigazuoja kai bėgiai jungiasi, o kai šiltas tai tik tachometras suvaikšto ir viskas


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2010-11-04 17:15 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti