View Single Post
Old 2010-11-06, 21:13   #66
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
as kai LD draudziausi, klausiau del kasko ratlankiams ir magui sako galima, bet cia atskirai reik draust, i standartini kasko neieina. man atrodo susitart galima, dabar pamazejo besidraucianciu zmoniu, draudikas labai aktualu gauti atliekamu pinigu, nuvaziuok, pakalbek, i viena i kita draudima, turetu padaryt. bent ratus ar aparatura tikrai sake galima
Labai didelis skirtumas kur draust raktus ar aparatura, ir kur 2003 metu mersa ar tik jo moldingus nuo vagystes, kuri 95 proc. tikrai ivyks. Zinau, kad maga ir ratus galima, ne karta esu su tuo susidures. Zinoma, apdraustu gal ir tik moldingus, bet kaina bus kaip uz visa kasko
Panasiai susiduriau su dviracio draudimu - nei viena kompanija nesutiko draust mano dviracio nuo vagystes. Visi sake - tavo dvirati 100 proc. pavogs, nes apsidraudes busi nesuinteresuotas jo taip saugot. O dvirati palikta prie parduotuves pavagia visada Zodziu, gal ir nelabai tinkamas pvz., bet manau supratai As nete neradau net uzuominos niekur kad galima jaunesne nei 10 metu masina apdrausti casco eko... Aisku, pirmadieni ant durniaus paskambinesiu, bet abejoju... vakar kiek skambinejau, aisku apie kasko eko konkreciai neklausiau, bet visiems minejau kad labiausiai noriu apdrauti del lupinejimo, tai visi siule tik standartini kasko.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti