View Single Post
Old 2010-11-08, 20:31   #1457
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,092

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
tai gi cia ne lietuva-as persidaziau savo mersamobili vasara.na zodziu nuvarau i poliklinika cia vietine,pasistatau masina,nuvarau i poliklinika,isvarau is jos pasidares visus reikiamus reikalus ir matau-boba (kitaip jos nepavadinsi) sedai savo masina,duris atsidare iki pat galo kol i mano masina neatsireme.vadinasi durys jau atremtos i mano masina ir ji dar seda i vidu-jos masina nusedo nuo svorio,o manoji turi grazu ibrezima gilu ant sono ir dar sidabrines spalvos.as jai sakau ka tu darai,o ji-o kas yra.sakau paziurek (sitoj vietoj labai keikiausi saukdamas ant jos) kad duris nubreziai ir dar tepsi turbut muila.ji man sako cia pas tave jau buvo,sakau ir spalva turbut tavo masinos atsitiktinai sutapo ir zyme ten pat kur tavo durys. ta tipo kviesk draudima-pamasciau kad neverta ir nieko nelaimesiu,tai palinkejau jai su daug daug pyk pyk ir ja apibudinau su nemaziau pyp pyp ir sakau gero kelio stora kiaule-oi kaip supyko ir koliojosi-joms labai kliuna kai jas kas asmeniskai paliecia ju isvaizda ar dar kaip jas uzkliuna.
daug tokiu atveju zinau.pvz draugeliui ivaziavo i masina ir pabego,bet kad numeri paliko tai niekis-draugelis vistiek nieko nelaimejo ir litu negavo-nezinau del ko,bet negavo
jooo tie variantai kai atidarineja duris kol atsirems i kita masina tai ziauriausi... sushaudyt vietoj uz tokius dalykus paciam yra teke karta konfilktuokt su boba kuri nepripazysta savo kaltes...
jei nenori kad nubraukinetu tai turi statyt masina kitam eiksteles gale ir dar istrizai per dvi,tris vietas kad tik neprivaziuotu kokia boba

viena karta dar buvo bairis kad grystu prie savo masinos o salia stovi senis ruko, parode ant mano masinos buferio 1cm ibrezima kurio net nesimato, dave man 100lt ir be zodziu isvaziavo

Edgaras neprisijungęs   Cituoti