View Single Post
Old 2009-01-18, 02:19   #49
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė nova View Post
teisingai kad ismetei
buvo viskas gan gerai. kol viena karta neteko draugui parvarineti mano masina o kadangi pats sone sedejau tai pajutau ka reiskia tas prakeiktas subas man po kojom. visiskas diskonfortas. nelyginant to nekenciu kai pridaroma tokiu nesamoniu o ypac is mb. foto gal atrodo graziai bet patikekit manim auto pavirsta grynai y vienviete masina. beto skambesio jokio koks ten gali buti muzikos supratimas kai subas tau po kojom taskosi. nei garso nei kokybes vien tik bum bum. nu ka as zinau gal kam ir patinka kai sirdies ritma ismusa is veziu. bet man asmeniskai turi buti kokybe. veliau kisau bosa y bagazine bet veliau ismeciau. nes norin kas garsas butu kokybiskas ir tikras ta velnio deze nereikalinga. paprasciausiai nereikia pagaileti kapeiku noarmalioms kokybiskoms kolonelems. dabar susimeciau 5-1 sistemele su paprastu geru stiprintuvu HERTZ. ir nereikalingi man jokie bosai. beto kas isgirsta visi pasiryze lazintis kad pas mane subas bagazinei metosi. nors ten tik dvi infinity elipses palangei taskosi.

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti