View Single Post
Old 2011-02-17, 21:55   #10
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
aciu jum O ar nebuvo kokiu ligotu varikliu? as irgi manau kad s320 cdi geras variantas. draugas turi s500, tai smagiai vaziuoja, bet as tokio tipo masina TIK dyzeline isivaizduoju nori palakstyt, imi 2ju duru masina O kaip pvz su amortikais ant w221?
galiu tik pasakyti,kad w221 320cdi pravazhiaves apie 70.000km. bet iki shiol jam tik padangos budavo retkarchiais pripuchiamos,kazhkokiomis problemomis,nekvepia,vazhioja taippat,kaip pirma diena ish salono. Kas bus toliau neaishku, bet manau,kad tas modelis jau su visais ishtaisytais bugais,kuriuos turejo ankstesni modeliai.
Dar.. vienodai vazhineju su C203, 220CDI ir su W221 320CDI, na nezhinau,ar ash vazhiuoti nemoku,bet jie man ima kuro vienodai, ta 220CDI reikia myzhinti per prievarta,kad jaustumiais zhmogum uzh vairo, o W221 tos problemos neturi,begejasi super gerai ir ant lenkimu raketa Na man tai tikras mersas,toks kokie budavo W140 savo laiku Pirk,nesigailesi.
P.S kai buvo pravazhiuota apie 20.000km buvo uzhsidege amortiku lempute, bet mersas stovejo priesh tai nejudintas kokius 4 menesius, tai merso centre pakeite,kazhkoki plasmasiuka, sake jo kaina 20€, tai,kad nesidraukti debesio neeme nei to 20€ .

samagonas neprisijungęs   Cituoti