View Single Post
Old 2011-02-22, 07:44   #32
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Andriukas View Post
Gal ir klystu bet man labai panasu kaip ir pas mane buvo pries kelis metus, kai kuro sistema uzsiorino... kai uzkurem su "eteriu" - pameni?
Na, ko jai uzsiorinti? Siaip as aisku masina pastates esu priekiniais ratais ant bordiuro, ta prasme priekis kiek auskciau uz gala, bet jei tokia auto kaip W211 nuo tokio sudnekio kaip koks senas zapas nesikurtu, tai ka as zinau... neitiketina. Bet kokiu atveju, akumui amen jau. Dabar parsinesiau namo akuma, krausiu iki vakaro, tada vel pameginsiu. Jei vis tiek suds - skambiniu techui, gal ka sugalvosim. Nes dabar kol akumas lavonas kazka bandyt beprasmiska.
O del kuro siurblio saugiklio, kaip variantas? Nors turint omeny kad mersas net perdegusias lemputes raso, tai neveikinat kuro siurbliui tikrai mestu vienoki ar kitoki erora..

Beja, masinoje pamatavus (tris kart paspaudus reset mygtuka rodo) akumo itampa - buvo 11.9, o sukant starteri krito iki 9.4. Is dalies, ne toks ir nusedes atrodytu, bet pasukti variklio jau nebepajege, sukosi tik starteris tuscia eiga, na tipo "nepritraukia". Krausiu tuoj kai pasieks kambario temperatura stacionariu pakroveju.
Aisku, nesikurimo beda ne tame be abejo, nes kai akumas buvo gyvas suko varikli pasismagindamas, bet niekas nesikure

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-02-22 15:09 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti