View Single Post
Old 2011-02-23, 11:36   #40
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
skaičiau skaičiau tavo temą ir galvoju: kaip tas tavo starteris lengvai sukasi? ką vadini lengvu sukimu? starteris sukasi, o variklio nesuka ar kaip ten pas tave gaunasi? Ar sukamas variklis nuo starterio?
Kažkokios pievos čia pas tave gaunasi - tai starteris neaišku suka variklį ar ne ar tik buksuodamas dėl bendekso bėdų sukasi pats savame apvalkale ir lauki stebuklo sodindamas akumą, tai kuro net nežinai ar tau paduoda ir t.t.
Aišku aš su zažigalkėm nedirbu, bet klausiu iš bendro supratimo apie variklius ir jų sistemas, bet man pasakymas kad kažkaip labai lengvai suka starteris kelia negeras mintis apie rimtesnius dalykus su varikliu
Matai, subjektyvu aisku, bet tarkime uzvakar jausmas buvo kad sukama viskas, ta prasme kartu su varikliu, o dabar atrodo lyg starteris vos ne tuscia eiga suktusi. Bet cia manau pats nesamone rasau, nes siandien su pilnai pakrautu akumu nuejau, paleidau sukti varikli, o pats pakeles kapota paziurejau - sukasi visi tie dirzai ir skiremuliai, kur suka pompa ir pan. Vadinasi suka ta varikli starteris, gal man tik pasirode kad lengvai kazkaip. Tik nesikuria. Sutariau su tech1, rytoj ziuresim.
Versijos kol kas tokios:
1. Nepaduoda kuro - arba siurbliui amen, arba itampa i siurbli neateina, gal saugiklis, bet niekur nerandu suagikliu schemos diagramos kad paziureti kur yra kuro siurblio saugiklis;
2. Alkuninio veleno sukiu daviklis;
3. Imobilaizeris/signalizacija. Bandziau kurti ir kitu atsarginiu raktu - be rezultatu. Sigbalizacijos slapukai tvarkingai supypsi, kaip ir visada, rodo kad viskas ok, gali kurt. Beda lyg ir ne cia...

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti