View Single Post
Old 2011-05-14, 13:58   #2
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomas View Post
Sveiki, reikėtų informacijos apie Mercedes-Benz E220 75 kW (W211 kėbulo), ~2005 metų variklį ir šiaip pačią mašiną. Galvoju bandyti pirkti maždaug tokios galios, metų buvusį Taxi Mercedes-Benz E220, W211 kėbulo, mechaninį. Žinau, kad E320 ar E270 yra kur kas geresni motorai, bet jie yra nepalyginamai brangesni ir 35+ LTL deja, ne kiekvienam lietuviui yra įkandama. Žiūrėjau BMW 530D ~2002 metų (E39 kebulas), tačiau jų rida praktiškai būna kaip Mercedes-Benz ~2005 metų buvusio taxi (300-400 tūkst) ir vokiečiai/italai manau dar net geriau prižiūri taxi, nei kai kurie BMW'istai Lietuvoje... Pats aktualiausias klausimas tai kaip bus su jo trauka? Ar nevažiuosi su tokiu motoru kaip su kokiu Smart, visgi M-B W211 sveria nemažai. Nesiruošiu su juo lakstyti 200+ ar matuoti sekundes per kiek jis įsibėgėja, nes nesu lenktynininkas, tačiau kaip toks tiktų važinėti po Vilnių ir kelis kartus per metus po Lietuvą (greitkelyje daugiau ~130 nespaudžiu)? Domina praktiškai viskas, ką žinote apie šį modelį.
Cia aisku tik mano nuomone, bet tokiai masei tai ziauriai silpnas variklis... Man truksta galios ir pas saviski E320, nors irgi nesu lenktynininkas. Bet tai labai subjektyvu. Mano tevas tarkime su peugeot 406 ir 66kw dziaugiasi ir sako koks galingas auto, o man su jo peugeot vaziuojant norisi lipt lauk, nes jausmas toks, kad pescias eidamas didesni pagreiti paimsiu Viskas realiatyvu, kaip senelis Einsteinas sake
P.S. Beja, manau rastum visai nebloga ir E320 benza iki 35 k litu, kokiu 2003-2004 metu. Tai tikrai butu geresnis variantas nei tavo ziurimas auto.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti