View Single Post
Old 2011-05-26, 08:38   #12
Jonkis
 
Jonkis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas-Rietavas
Pranešimai: 342

Jonkis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Jonkis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nu tai kad tikrai suvedimas nieko bendro su laisvumu neturi.

O kolegai Jonkiui galiu rekomenduoti meistrą Panevėžyje. Esu jį paminėjęs servisų temoje. Pas jį jei gerai pamenu kainos mažesnės.
bandysiu pats, turiu dar iš išardyto merso kolonėlę, reiks ją įsidėti į mersą o saviškę ardysiu, įdomu iš kur kojos dygsta, ir nelabai suprantu ką jie ten padaro kad ima tokius pinigus...

off tpoic

esu tvarkęs torsioninę pakabą, aišku darbo yra, bet kai meistrai paprašo 1000 lt už remontą, nu sori nieko ten įspūdingo kad tokius pinigus būtų galima imti....

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
nuvariau pas koloneliu meistrus kuriuos servizas rekomendavo, tai ta serviza pasiunte ant triju raidziu. visu pirma sako suvedimas nieka bendra neturi laisvumu, per vezias nemeto, visu antra jokio laisvumo pas tave nera, uztrenke kapota ir liepe vaziuot i kita serviza daryt suvedima
dar paklausiau del taves, tai tau jau reik restauruot, nieko nepriversi, jeigu atvesi nuimta kolonele, restauravimas 450lt kainuos.
veržti dar yra kur, bandžiau, bet sakau tada vairas jau labai sunkėja, dėkui už pastangas, bet kažkaip gaila už ardymo malonumą ir manžetų pakeitimą tokius pinigus mokėti, bandysiu pats kažką krapštyti....

Citata:
Pradžioje rašė ramsung View Post
darbe yra 4 MB 208 busai, tai visu kolonkes gatavos. verztos priverztos, bet per tech niekas nieko nesako. Beje jausmas gaudyti masina po kelia tai nepasakiskas, nors kaip pripranti
aš tai niekaip nepriprantu, kasdiena į darbą važinėju tom lėvom provėžom, nu nefontanai kai nežinai kada ir į kurią pusę mesis mašina

__________________
W201 2.0D
Peugeot 306+LPG
Espace 2.2+LPG Quadra
mbclub.lt / mbsportclub.lt / mb1.lt

Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-05-26 15:25 val.
Jonkis neprisijungęs   Cituoti