View Single Post
Old 2011-06-16, 22:08   #84
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mantaasss View Post
Grazesniu masinu visa laika buvo ir bus, niekados neturesi graziausios.... Esu beveik su visais audi modeliais vazinejes ir tikrai artimiausiu metu manes niekas neisodins i audi BMW gal ir nieko, bet esu istikimas MB, man geriausia masina )) Atrode tvarkingai ir buvo tvarkingas, bet rida 300 tukst km. padare savo, nusprendziau nekisti pinigu ir pasikeisti. Matai tu nezinai mano tolimesniu planu todel ir keista, kad is to pacio i ta pati persedau, bet cia mano tik laikina masina O kas blogai, kad benzinas? As net ir pirkdamas nauja masina is salono imciau benzina, o ne dyzeli
na prie europietisku kainu as irgi turbut imciau benzina, nes daug nepravaziuoju, bet lietuvoj su benzinu perlenkta lazda. beje kas audi masinoje nepatiko? nes man jos kaip tik labai patinka, aisku mersas ir afrikoj mersas, cia vien uztarnautas vardas, bet jei neziurint zenkliuko, tai audi salonai man mielesni jei imant panasius metus ir klase, audi pliusa turi dideli kad vos ne kas antra turi visu ratu pavara, o merse jau didelis privalumas ir moketi turi stipriai daugiau..

  Cituoti