View Single Post
Old 2011-12-25, 22:23   #89
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

del amortiku zinau ta dalyka, mane perspejo kad reik labai gerai uzverzt, jau tris kartus buvau ilindes i bagazine, ten dvi gaikes, apatine per daug suki, prasisuka visas amortikas, tarpusavi abi gaikes uzverztos iki negaliu, laisvumo jokio nera tarp amortiko verzles ir stakano pajudinus masina, del apatinio varzto galvojau, bet nieko nesugalvojau, nera ten kam judet, jis kiaurai perveria amortika ir tiek. man tik viena kas nepatiko, kad seni amortikai, is apatines (posparnio ) puses, turejo guma , na kaip tarpine, ir virsuj (bagazinej) irgi guma, o nauji amortikai apacioj prie posparnio gumos papildomos neturi, bet kaip as ciupinejau ir supratau, tai ta guma kartu su apsaugine amortiko plastmase eina (integruota), nes jei papildomai idedu guma nuo seno amortiko, tada bagazinej vos tik islenda tas amortiko sriegis.

na o spyruokles tai sveikos, netrukusios, sveikos negali bildet turbut, o stabilizatorius kaip jis atrodo? plastmasinis tas? ten ziauriai bilda, duslus bildimas, net sededamas bagazinej nesuprasi turbut, del to noriu kazkur pakratyt, galvoju gal gali bildet tilto gumos tos keturios?

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti