View Single Post
Old 2012-01-04, 10:44   #35
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
As nesu draudimo agentas ar brokeris, bet is savo nedideles patirties pasakysiu. Aisku jusu masinos gal ivertintos daugiau atitinkamai ir draudimo kaina. pirmas dalykas jusu auto registruotos sostinei, mano jurbarko raj. Bet prie esmes kai pirma kart draudziau t.y. Pries 3 metus buvo ivertinta 31800 mano gelda draudimas su 400 francize kainavo 1780 atrodo, su nuline 2350. Antrais metais tas pats. Tik buvau ismoku paemes nemazai tai peregistravau masina ant tevo. Ivertino apie 2600 masina su nuline mokejau 2000 atitinkamai kiek francize tiek maziau draudimas +- 100lt nzn man taip, o kaip jum tai as nzn.
Praejusiu metu birzeli draudziau drauges pezo 207. Tai jai su 400 francize paskaiciavo 1200 kazkur o su nuline jau apie 2000 tai palikau su 200 francize sumokejau 1460.
nu tai tame ir reiklas ka tu lygini tu w220 isvis visi darudimai baidosi kaip velnias kryziaus, kai uzprasem nuolaida del to kad draudem civilke ir casko ten pat buvo pasakyta kad kasko draudimui w220 ir bme e65 nesuteikiamos jokios nuo laidos. gavau tokia kaina per pazystamus sekantis pigiausias buvo LD 2400lt su 400 francize
Citata:
Pradžioje rašė SSS klase View Post
Visu pirma uzuojauta Feibiui. woodoooo , uz tiek tikrai musu masinom nerasi ir negalejau susilaikyti nuo komentaro del tavo avataro Kita karta, kai imesi moteriska uzpakaliuka, paziurek, kad nebutu dariusi liposakcijos
geras tas uzpakalis turiu visokiu geru dabar keisiu periodiskai kad nebutu liudna foruma vartyt

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti