View Single Post
Old 2012-02-05, 20:41   #207
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
gal ir žiauriai, bet deja tiesa.

Man šiandien du klijentai skambino ir guodėsi naujų mašinų pričiudais:
1. VW toureg - bandant sukt starterį išmeta užrašą, kad tipo per šaltas tepalas karteryje ir blokuoja visas sistemas. Mašinos užkurt prie -30 neimanoma.
2. Kita klijentė turi Nissan (modelio nepasakysiu, bet pagaminimo metai ar 2007 ar 2008) Kompas ijungus degimą meta užrašą, kad dėl per didelio šalčio blokuojamos visos sistemos ir mašinos užkurt neimanoma.

Tuo tarpu dauguma senesnių mašinų, kur neturi super navarotų, kuriasi ir važiuoja
Bet matai, tas saltis tiesiog zudo bet kokia technika, ir nauju auto gamintojai nuo to saugo ir prideda apsaugu, kad nekiltu noras daryti absurda - kurt auto prie -30 ir taip trumpint, ziauriai beja, jo resursa. Ka, mano w211 kruva eroru siaip, del neprieziuros ar kaprizo? Ne, tiesiog -30 yra baisus blogis, ir blogis viskam, ar senam golfui, ar naujausiam lexus. tik lexus ispeja ir pasiuncia teve, mazdaug nesizudysiu as ir varyk truliku, o senas golfas aukojasi ir zudo save tam, kad teve nuvest i darba
Nemanau kad gamintojai is mandrumo neleidzia kurt prie -30. Ka, garsai po kapotu mieli ir malonus kai pakuriat savo auto sieme speige?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti