View Single Post
Old 2012-03-19, 22:05   #86
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė bikoldis18 View Post
man patinka kaip zmones issisako ka galvoja , del zmoniu kurie emigroja tai yra daug dalyku mana atzvilgiu man nebuvo kur dietis kai mama pardave namus nes nebemate tikslo lietuvoje begyventi tai teko kraustitis cia ir visai nesigailiu , del automobilio tai cia priklauso kur gyveni ir kam ji naudoji londone gyvenant tai tikrai didelis auto yra nelogiska bet kur as gyvenu mazam miestelije snekant apie citroena saxo mana kaimynas anglas turi ir ka turejau omenyje citroenas su 2 durimis ir jis su seima turi 2 manazecius vaikus kurios reikia sodinti i kedutes cia dar kaip ir nieko baisaus man bet jeigu sudeda 2 vezimus i bagazine kurie vos telpa ir po to keliauja kazkur, tikrai nera praktiska ir visa tai tik del draudimo kainos daro , astra gavau dovanu 18 gimtadienio is senelio kol isvaziosiu i anglija kad galeciau pasivaziniet lietuvoje ir tikrai man jis nelabai prie sirdies buvo tik vienintelis dalykas patiko kad varikliukas geras buvo , seip man patinka hetchbekai bet nebematau tikslo pirkti maza automobili ir tikrai nedaug conforto su jais vazineti negu su dideliu automobiliu snekant apie mazesnius miestus

turejau tikrai daug visokiu hetchebeku kol buvom vieni ir visi man jie patikdavo tik kad jie visi labai kieti budavo ka turiu omeny su drebejimu ir kratimusi dabar tesiog poziuris pasikeite gime vaikas teko pirkti kazka didesnio isigijau 406 hdi ir nuo tada pradejau zenkti link dedesniu geresniu automobiliu
Tai nereikia čia teisintis. Dar matomai ir lietuviškumo nepraradai ten sėdėdamas. Sugebi pasibėdavoti, koks gyvenimas neteisingas ir draudimas brangus. Kaip sakant, kiekvienas savo laimės kalvis. Jeigu sugebi įpirkti gerą automobilį, kuris teikia komfortą turi sugebėti ir jį išlaikyti. Visi žino, kad ten brangus draudimas ir tai visai normalu, nes daug kas ten sąlyginai pigiau.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti