View Single Post
Old 2012-03-22, 21:15   #112
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
duok penkis, pilna Lietuvoj nauju masinu, nauju namu, pilna ispanijoj, anglijoj bomzu ir senu kledaru, visur yra visokiu, taip pat visur yra galimybiu uzsidirbti. nesugebi cia - nesugebesi ir ten
Kaip pirstu i aki, Tomski Mano dede visada sakydavo, kad jei esi talkovas, talkovas busi visur, ir lt, ir uzsienyje. O jei didnderi musei, apie mokslus negalvojai, arsi visur, ar maximoj, ar zuvis darinesi airijos fabrike. Uz skirtinga alga, sutinku, bet nuo to zuvies papilves smarve ne mazesne.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Labai prašau visų neįsižeisti dėl mano pakankamai griežtų ir kategoriškų pasisakymų, bet tiesiog mano tokia nuomonė aš gyvensiu ir dirbsiu Lietuvoje, o kas norėjo iš jos išvažiuoti tai ir išvažiuos. Jei jiems taip gerai, tai mums dar geirau. PEACE
Klausimas: kas saliai geriau, ar tokie pesimistai ir niurzgos, visuo nepatenkinti kaip Aiste ar Dalius68, ar tokie kai Apple, kurie kazka kuria, dirba ir stengiasi del savo salies, kokia ji bebutu?
As niurzgu varanciu ant savo tevynes is viso negaliu pateisinti. Tos pacios zambebves gyventojas savo sali myli, kokia ji bebutu. Kas per natura matyti tik savo bedas? Aisku, savas kaksius arciau ir smarve jo arcau bet... Jus ka galvojate prancuzija, anglija, usa neturi problemu, ten rojus? Ten taip pat yra kruva meslo, ir tokio kad ojojoj. Apie rusija is viso nekalbu, net galva i ta puse baisu pasukti. Jau siame forume 10 kart aiskinau, labai aisku pavyzdi su dviem namais pateikes buvau, bet vis nedaeina.
Arba kuriam visi kartu sia valstybe, kad mums ateityje anglai ir airiai pavydetu, arba emigruokit lauk is cia, ir negadinkit nuotaikos tiems, kas tiki savo valstybe ir nori ja sukurti ir matyti klestincia.
Musu salis simtmecius buvo niokojama okupantu, nepriklausoma tebuvo 20 metu XX a pradzioje, dabar vel isikovojo laisve. Musu salis, sumoje laisva tik 44 metus! Ir jus is jos reikalaujate kad jums butu kaip prancuzijoje, vokietijoje? Yra dalyku, kuriais pirmaujame tje pacioje ES, bet ne, visi tik traukia s ir ji drebia, uzuot pasdziauge graziais dalykais. Lt ne taip seniai buvo sparciausiai auganti ekonomika europoje, dabar sparciausiai is krizes iseinanti valstybe ES, tas pats interneto greitis ir pletra yra tik tolima airio ar anglo svajone. Bet ne, blogai viskas, kalta valstybe, o ne pats, kad tingejosi kazkada mokytis, pasirinkti perspektyvia specialybe ir pan. Visi kalti, padekit, duokit, jei ekonomika kyla, tai jau rytoj tulas runkelis laukia kad jam alga pakels.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti