View Single Post
Old 2012-04-25, 20:20   #15
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
grazus mersiukasgroteles man tik uzkliuvo..idomiai taip ziurisizodziu sekmes eksplotuojant
nu grotelės kaip matau ne tik kad ne tau bet ir kitiem forumiečiams užkliuvo
man nuo pradžių buvo kaip vienas iš pirmų dalykų kurį keisiu. Dėsiu arba nuo 600, arba paprastas orginalias su trim nikeliuotom juostom.

Citata:
Pradžioje rašė deimantaz View Post
O tu ji LT ar PL pirkai?
PL pirkau,

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Visai gražus MB, bet tobulėt yra kur Grotas pirmoj vietoj turėtum išmest Veliūras kitiem patinka, bet man W140 turi būti su oda būtinai Iš Lenkijos pirkai?

P.S. VIN kodas blogas
na kad yra kur tai ir pats mačiau prieš pirkdamas, bet šeimininkas sakė kad tokį pirko ir tvarkė tik techniškai o ne "grožiškai" tai toks ir liko. Dabar tereikia techniškai datraukt iki dar geresnio stovio ir "grožiškai" patvarkyt.
Galvojau kad pirkęs keisiu į odą bet dabar jau taip nebegalvoju, patinka ir toks - be to labiau orginalus.
Taip, Lenkijoj pirkau.

VIN normaliai, man iššifruoja, bet kad nieko ten jame nėra pasitikrinsiu, jei tikrai blogai nuo dokų nurašiau tai pataisysiu.

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
sweikas prisijunges
matosi toks labai tvarkingas
sekmes eksplotuojant
P.S. kas chia per ratai?kas gamintojas?
kiek zlotu palikai?
grotas pritariu reikia keisti
Nu stoviu tai aš labai patenkintas, bet iš tikro yra ką daryt prie jo. Na bet mašinai 20metų, nėr ką norėt kad butų kaip iš gamyklos svarbiausia kad važiuoklė tvarkinga, dujų degina žmoniškai, važiuoja kaip priklauso mersui - tylu kaip bažnyčioj

dėl ratų tikrai nežinau pažiūrėsiu prie progos, parašysiu kas ten ant jų yra. tokie bling bling, bo blizgučiais išpurkšti ar pan...

o zlotų palikau tiek kiek vidutinė kaina kokių ~94/95 metų pavalkioti eina. Stovis geras, dėl to ir pamokėti teko daugiau nei kiti už savo SE300 norėjo


Paskutinį kartą redagavo Darvienas; 2012-11-23 12:37 val.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti