View Single Post
Old 2012-05-08, 16:46   #89
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Kai rinkausi ka pirkti Samsung Galaxy s2 ar iPhone 4s, skaiciau nemazai apie abudu, daug kas labai isaukstine buvo iphon'a ir jo programine yra, visgi pasirinkau 4s bet ne del irangos o del surinkimo kokybes.

Naudojuos telefonu nuo lapkricio, ir naudoju ji gan placiai, iskaitant siri, uzrasus,kalendoriu, e-mail,interneto narsyma, tai mano pastebejimas butu toks:

Girdejau pasakyma kad apple softas veikia be crash'u,labai stabilus ir bla bla. As asmeniskai patyriau kokius 6 crashus jau, kai telefonas paiima ir pats issijungia, toliau eina narsykle, jeigu forume kazka rasai,buna irgi uzdaro narsykle,visas tekstas dingsta ir vel per nauja turi rasyt, dabar atsirado dar vienas dalykas, ijungus sms zinutes,jei nori rasyti, 4 is 10 kartu klaviatura nereaguoja, gali spausti betka jokiu givybes zenklu. Galbut sie trikdziai del intensyvaus naudojimo, bet apple softas nera toks nepriekaistingas kaip kad visi sako.

Toliau programine iranga, man asmeniskai nepatinka sinchronizavimo sistema, viskas kas yra telefone mano,turi buti kompiuteryje, jeigu to nera pc,ta dalyka istrina. Pvz.
Istryniau telefone daina, taciau ji liko pc, sekanciu sujungimu su pc,man ta daina vel ikele,o kai dainu >1400 tai daros sunku atsekti ir prisiminti ka kur kada istrynei telefone.
Toliau eina nuotraukos, ikelei nuotrauka, jos is telefono negali istrynti, ja galima istrynti tik tada kai istryni is pc ir vel sinhronizuoji.

Problema su nuotraukomis - nezinau kodel,bet ne visas leidzia pasukti, ismeta error'a kompiuteryje,kad del kazko negalima, turi per redagavimo programas pasukineti foto, kas man asmeniskai nepatogu.

Nufilmuoti video uzima BEGALE vietos,tarkim 50s video uzima 130 mb, 3 min video uzima 527 mb, lyginant su galaxy s2, filmavimo kokybes atzvilgiu skirtumu nepastebejau,taciau galaxy video uzima zenkliai maziau vietos,jei pas mane 500mb tai s2 100mb ir pan.

Nesibraizantis ekranas - mitas, telefona saugau, net labai, taciau pabraizymu yra.

Siaip telefonas labai patinka, del savo kokybes,stiklas ir metalas, graziai filmuoja nuotraukos irgi grazios, taciau jis nera toks geras kaip kad gali prisiskaityti internete, asmeniskai klaviatura nepatogi, dabar vis dazniau atrodo kad ekranas per mazas.

AudriusA neprisijungęs   Cituoti