View Single Post
Old 2012-05-08, 18:10   #94
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Vat del to apple ir pasiepiamas ekspertu, kad jie kai kurias f-jas dar tik ides, kurios jau net symbiane buvo, nekalbant apie android. Negalejimas istrinti foto, tas didziausias absurdas su sinchronizacijomis, itunes...
Zinai kaip veikia androide tai? As kai tik dabar savo xperia arc bandau custom roomus (dar vienas privalumas, kurio apple vartotojams nesuprast), tai kai performatuoju telefona, ikeliu nauja room, tereikia suvesti google pasworda, ir visi mano kontaktai, foto, dokai atsiranda telefone, nereikia nei pri kompo jungt nieko, viskas yra google. As tarkime dabar nueiciau i salona, nupirkciau takime SGS III, 3 minutes ir viskas, visa mano info jau telefone. Tereikia greito neto. Va taip as suprantu sinchronizavima, kam tas kompas sitam reikalui? Tai praeitis. O gal kazkam baisu kad google zino apie tave viska?
Taip, norint kad android butu tobulas, su ju reikia pasiknisti, suvokti kaip jis veikia, ji customizinti. Tai sistema ne pradedantiesiems, nes kai nusiperka toks androida, tai ir rekia kad apple geriau. Nes apple iOS padaryta kaip atrodo appple, viska apgalvoja uz vartotoja ir iteigia, kad taip yra tobuliausia. Android - kaip mozaika, tu ji gamini pats. Kam ko reikia... Taip, praleidziu nemazai laiko XDA developeriuose, bet uztat turiu telefona kuris softo atzvilgiu lankstus kaip plastelinas. Tarkime siuo metu mano xperia arc taip ispim..intas, kad testuose krauna malku stockiniam SGS II be problemu. O pas mane single core... Aisku, kai paskaitai ka zmones xda padaro is SGS II, tai...
Tiesiog sios sistemos labai skirtingos filosofijos zmonems, kurie niekada bendros kalbos neras.
O kad softas tobulas buti negali, tai faktas. Kad apple neluzta cia tik apple fanbojai tiki, tai juk softas.. luzta visi, ir android, ir iOS, ir symba ar Meego... Bet as visada galiu rasti priezasti kodel androido kas nors luzo, rasti sprendima, perflesinti, pataisyti. O ka tu gali padaryti apple atveju? Nicnieko. Laukti apple malones ir updeito su bugu istaisymais, ar tokiu funkciju atsiradimo, kad net sunku patiketi kad ju vis dar nera.....
Del iOS manes niekas neitikins, kad tai teisinga filosofija taip gaminti os. Vat del WP kas kita. Ziurint objektyviai, pilnai tikiu tais ekspertais, kurie teigia kad iki 2015 win phone taps dominuojancia os, ji turi tuos privalumus, kuriu neturi net android, ir ji neturi pagrindnes android problemos, apie kuria android nekentejai net neitaria - android parasytas neteisinga/pasenusia programavimo kalba (cia google nuejo lengviausiu keliu, deja), kuri yra priejusi galimybiu riba tam tikra prasme, kalbant apie sparta. Bet cia mersu forumas, ta tema nesiplesiu, kai kam bus per sudetinga

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.

Paskutinį kartą redagavo Finalfour; 2012-05-08 18:16 val.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti