View Single Post
Old 2012-05-13, 21:00   #417
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Taigis, siandien myniau is Alytaus i Vilniu, sakau padarysiu ekonomijos eksperimenta is neturejimo ka veikti Taigis, ijungiau autopilota, greiti uzstaciau 85 km/h. Greti numeciau tik kertant Aukstadvari, miesteliuose, karta sustojes buvau, tai vidutinis nukrito. Aisku, taip vaziuoti nesamone, bet vardan to ekonomijos eksperimento
Kaip matome foto, sanaudos 6.6 litro, tokiu dar nemates Skaicuojam - kadangi dujos, uzmetam dar litra - 7.6 l/ 100 km. Duju kaip tik siandien pyliau Alytuj, dujos po 2.47 minus 15 ct. nuolaida - 2.32. Taigis, 7.6x2.32=17.63 Lito 100-tui km. O ratai pas mane R18...
Na, cia aisku jei tiketi ka rodo masinos kompas, bet jis paprastai visada pakankamai tiksliai rodydavo, kiek tikrindavau.
Tai kaip as galiu dairytis i dyzeli, jei be visu kitu benzo/duju privalumu, jis dar ir gerokai ekonomiskesnis uz dyzeli? Kokia bet kokios markes dyzeline auto su 3.2 varikliu, butu ekonomiskesne? O gal klystu?
Finalfour sveikinu sumušuš rekordą bet, gal pabandom pasilyginti važiuojant 150 km/h? kaip manai, kas laimės varžybas? bent jau ant spidometro tai tave įveikčiau kaip reikalas, nes benzas tokiu greičiu važiuojant manau rodytų tikrai virš 10, o mano skaičiukas būtų apie 8

Važiuojant apie 80 km/h greičiu, mano sąnaudos būtų apie +-6 litrus (o gal ir mažiau, artimiausiom dienom išbandysiu iš principo ), bet toks važiavimas, tai čia savęs kankinimas

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti