View Single Post
Old 2012-05-14, 17:58   #75
E-Coupe
 
E-Coupe's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-12
Pranešimai: 201

E-Coupe is on a distinguished road



Exclamation

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
geras tu optimistas... Aš savo CLK320 avangarde praktiškai pilną, nebuvo tik bose muzikos, užlenkiamų veidrodžių ir keleivio sėdynė ne pilnai elektrinė, bei nebuvo AMG apdailos, visa kita buvo, kėbulas idealus, pardaviau už €4.9k, spalva juodo smaragdo, nežinau kokiose drambliuko svajonėse gyveni, kad tikiesi 200k parduot už €5k. Lietuviai tokių mašinų nelabai perka, o rusams tas 200k dusulys.
Ka reiskia nebuvo to, nebuvo ano, jeigu pilnas tai pilnas jeigu ne tai ne, mano irgi tada neskaitant kad nera pora navarotu butu pilna. Kitas dalykas as nerasiau kad noriu gauti €5k.

Citata:
Pradžioje rašė Lengwas View Post
nu tu ir klounas. kas metus paklausi kainos geriau pasidaro pasigyrus kad ji daugiau verta nei mes manom? tikiesi gal gaut 8k euru kaip ir mokejai?
O ka, tau skauda? Pries metus pasidomejau siaip ir tiek. Ir nereikia cia perdeti apie tuos 8k euru...

Citata:
Pradžioje rašė a-1 View Post
masina verta tiek, kiek uz ja moka pirkejas, pats gali vertint ja kad ir 10K Eur (tik kazi ar pats pirktum uz tiek?), juolab, kad vienintelis privalumas jos, kad juoda?! :-)
Man atrodo, kad ne privalumuose visa esme, geriau auto buna labai tvarkingas is technines puses negu pilnas farso ir nujota masina (kaip didzioji dalis lietuvoj).

__________________


1987 W124 CE 230
1994 W124 E 200
2000 W208 CLK 200K
2008 W219 CLS 320CDI
E-Coupe neprisijungęs   Cituoti