View Single Post
Old 2012-06-21, 11:24   #42
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tai kas? Bet 100 pasiekia abi vieodai. Tiek Apple 320 cdi, tiek mano 320 benzas 100 renka per tas pacias 7.7. Tai ka? Pas ji lupa prie sedynes is pradziu deka sukimo momento, pas mane tas pagreitis isidesto tolygiai per visa distancija, bet finale abu pasiekiam finisa vienodai. Tik tiek kad to greitejimo jausmas pas ji didesnis. Tai dar gerai kad 320 cdi marma ne taip ziauriai, bet kai i 220 cdi atsisedi, tai dairaisi ar ikarusas autobusas kur salia nesustojo
Uztat as kai prie sviesaforo sustoju tai keleiviai klausia, ar variklis neuzgeso
O tu paziurek kaip 'lupa' vienas ir kitas variantas nuo 40 iki 70kmh, nuo zemu-vidutiniu iki vidutiniu-aukstesniu apsuku. Nes butent tokiame rezime yra vazinejama dazniausiai. Kad benza smaugiant iki raudono - jis vaziuos taip pat (nes turi tiek pat ag.) - taip ir turi buti. Bet sukimo momentas nauda duoda kai reikia spustelti cia ir dabar, nepermetant begio, prie vidutinio gazo paspaudimo, o ne draginant nuo nulio dugnais. Praktikoje dragini labai retai.

As kai sustoju prie sankryzos, variklio irgi visiskai nesigirdi. Ir priesingai negu pas benza, pas mane variklio garso nesigirdi ir vaziuojant ~160


Paskutinį kartą redagavo PetrasR; 2012-06-21 11:29 val.
PetrasR neprisijungęs   Cituoti