Tema: IT kampelis
View Single Post
Old 2012-08-24, 14:25   #7
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Programa pakankamai paprasta, jau ziurejau, maciau kas keiciama.
Del daviklio, tai ji reiketu susikalibruoti kai yra pilnas balionas ir kai tuscias tam yra parenkami koeficientai kiekvienai lemputei.
Beje, pas mane balionas paprastas
jei paprastas balionas, tada taip, problemu nebus ir susikalibruos taip kaip ir sakei. Su toroidu nepavyks to, nes kad ir sukalibrtuosi, tas daugiklis, is kurio dauginsi kooficiantus pastoviai kis, nes toroide dujos elgiasi kiek kitaip nei paprastam balione
Citata:
Pradžioje rašė marius View Post
Nebutinai, pas mane kai uzpili pilna baka dega visos lemputes, pravaziuoju apie 100 km, vistiek visos lemputes dega. O poto staigiai pradeda uzgesinet jos. Bet man tai visiskai neidomu kiek ten ju dega, pagal nuvaziuotus km zinau kiek dar duju like
Buten, kad gali susikalibrutoi ivarius vairinatus, bet niekada nepavks, kad rodytu tiksliai - tarkime pilnas dega visos ir tolygiai mazejant dujoms, TOLYGIAI atatikamai gesta ir lemputes, kol likus vos vos duju uzsidega raudona. Su papratsu - padarysi. Su toroidiniu - ne. Nu ne as sugalvojau. Pakalbekit su kokiu dujininku, isaiskins kas ir kaip. Cia fizikos desniai, ir slegiai toroide elgiasi kitai nei paprastam cilindre.
Ir galesi su ta programa kalibruoti ka nori, jei balionas toroidas - rodys vejus.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti