View Single Post
Old 2012-12-20, 21:52   #57
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Ok, gal nediskutuokim ir nesipykim cia, kokia prasme? As jo is viso dar net nepardavineju.
Kiekvienas zmogus yra skirtinga asmenybe, vienam geriau nusipirkti pigiai lavoneli ir ji tvarkyti paciam, kitam geriau tvarkinga auto brangiau, terciam is viso patinka po uzsienius duotis ir ieskoti. Gera patarle yra, kiekvinam auto yra savas pirkejas.
Tik nereikia be argumentu vaziuoti ant automobilio jo net nemacius, kaip buliui raudona spalva didele kaina pamacius ir zut but bandant irodyt kad ji per didele. Jei moka, reiskia ne per didele. Bus per didele, niekas nenupirks. Kaip visi rekia kad tarkime kainos parduotuvese ksomines, ale prie akropolio net masinos pastatyti nera kur. Reiskia nei velnio jos ne per dideles. Simple
Na lavonelis nelygus lavoneliui, as apie tokius nekalbu.As kalbu apie normalu, gera automobili pvz su dezes defektu. Tai va stovi tavo uz 9500eur ir mano uz 5000eur, tai mano kisenej 4500eur Tai galeciau kaip hunter viska susitvarkyt ka reikia ir ko ne, susideti ko truksta is navarotu
Na pas mane irgi buvo toks kosmoso pardavimas viena karta, tai net baisu rasyti, kai pardaviau masina primales visokiu nesamoniu uz 2kart didesne kaina nei pirkau Nenoriu pasakot daug, nes gal netycia is forumo ar forumo pazistamu nupirko, bet cia buvo pries kokius 5-6metus
Gerai finalfour, uztenka, su artejanciom sventem

Melionas neprisijungęs   Cituoti