Citata:
Pradžioje rašė Tomskis
ukiskas paaiskinimas tau butu toks: jeigu jungi akuma prie akumo, tai donoro generatorius krauna abu akumus, 1. generatoriu gali sudegint, 2. gali puse dienos sedet laukt kol ikrausi akuma lavonui.
o kai minusas jungiamas prie kebulo (variklio), tada nera kraunamas lavono akumas, o jis paprasciausiai kuriasi is donoro akumo. maz daug tas pat kas idet kita akuma butu. Dar dalykas rekomenduojama kad donoro variklis butu uzgesintas. Geriau tegu nuses jo akumas, nei sudegs elektronika.
O viso to nesilaikant, gali but kaip sharui, klaidu melejonas, visos lemputes skydeli dega ir pan. Girdejau ir apie gaisro atvejus, pravodkes issilydimus ir pan. Pvz darbiniam Caddy tik klaidas nutryniau, kolega uzkure akuma prie akumo, vel dega ASR, ABS ir t.t. ir nieks neveikia.
|
pabodo man skaityt netiesą:
1. Tavo pajungtu metodu lygiai taip pat kraunamas ir lavono akumas, nebent lavone atjungsi masinį laidą Tačiau mašinos visvien neužkursi dėl laidų ir gnybtų srovės nuostolių
Jei lavono akumas miręs, tai bet kokiu atveju neužkursi nuo kitos mašinos laidais, kurių kvadratūra mažiau kaip 25kv/mm (beje maximiniai duok dieve kad būtų 6kv/mm)
Užkursi tik tada, kada bent kiek gyvybės gaus lavono akumas.
Jungimas minusinio laido į masę yra tik saugumo sumetimais, kad neivyktų lavono akumo sprogimas.
Beje 202 kai akumas bagažinėj, tai jį nuo laidų jei akumas padvėsęs išvis kurt beviltiška pasijungus bagažinėj
2. Klaidų kaip ABS, SRS, ASR ir kitų atsiradimas ivyksta tada, kai lavono borto įtampa nukrenta žemiau 9V su ijungtu maitinimu nuo degimo kompui arba nuo staigių įtampos šuolių, kai pajungtas donoras su dirbančiu generatoriumi
|