Tema: S-class w222
View Single Post
Old 2013-03-22, 18:38   #54
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
man w221 niekad neatrode baisiai, o sitas atrodo ir nematau del ko cia susileist, na nebent i vidu atsisedus. ydomu kaip amg atrodys, gal bus geriau.
221 ištikrųjų jau kai išleido labai nuostabiai atrodė ir darė didžiulį įspūdį. Jau net nekalbant apie facelift. O šito išorė tikrai kažkokia apčiulpta. Išorė tikrai nepadaro 222 svajonių mašina numeris vienas.
Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
is foto tai man toks pats jis kaip tas fotoshopintas atrodo, nu gal tikrovej ispudingiau atrodys, nu ir salonas kazkoks keistokas, tie rutuliai kad ir kaip ziureciau nelabai man, kazkaip man jis visas ne kaip s o kaip cls labiau, nu bet kaip ir sakiau prais keli metai ir gal visai kitaip atrodys
Jame daug motyvų iš kitų modelių galima pamatyti:
1) CLS ir W221 centrines konsolės medžio mix'as (paploninta ir įgrūsta laikrodis, command).
2) Priekis labai primena A45 AMG.
3) Galinės sėdynės gavo Maybach'o funkcijas
4) Šonas labai primena CLS'ą.
Sudėjo viską, kas paliko gerą įspūdį praeitų modelių pirkėjams ir be abejo papildė naujovėmis.
Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Bet kad esamų saugumo sistemų išplėtimui ir naujų įdiegimui kiek skaičiau tai daug dirbo. Tokios kaip kad ne tik prieky ir gale kliūčių atpažinimas ir stabdžio valdymas, bet ir sankryžų skanavimas jų kiritmo metu ir apskaičiavimas kad koks žioplys per raudoną neįlėktų į šoną. Dabar tų sistemų nemažai į E klasę faceliftinę pridėjo.
Arba ta sistema, kuri pati gražina mašina jeigu "išklysti" iš savo juostos.
Ir aišku dar daug kitų

Nu, šiaip ar taip, laukiam oficialaus, pilno mašinos pristatymo



Šiaip kiek pamenu buvo pažadų, kad W222 turės autonominį vairavimą kas būtų dar viena kosminė inovacija. Įdomu tik ar suspės iki 2014 pabaigti tobulinti šitą funkciją ar paliks ją facelift'ui. Self Closing Doors -> AirMatic -> Naktinis matymas -> Autonominis vairavimas. Sonder klasė.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti