View Single Post
Old 2009-05-22, 01:20   #62
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Uzhvakar teko pasivazhineti su 400CDI,prabeges 286000km.,-teisybe pasakius,man stogas pavazhiavo,nebenoriu jokio kito auto Tik paskaitinejus chia supratau,kad tai galvos skausmas,tas 400CDi.Ir kaip galim butu suzhinoti,koks ten softas,-senas,ar naujas. Ir jei auto prabeges apie 150000km. tai ko ish jo galima butu tiketis? Jo vinas WDB2200281A210239.Automobilis atrodo,kaip naujas,salonas,knopkes,kilimai,viskas idialiam stovi,ish ishores nera nei mazhiausio ibrezhimo,tamsiai melinas perlamutras.Vienu zhodzhiu,tai mano shvogerio mashina ,jis ja priesh 4 metus parsivare ish vokiechiu ir nuo to laiko pravazhiavo apie 20000km., ir shiandien bevalgant ir juokaujant,jam pasiuliau pasikeisti i mano W140 (Kuris man po W220 atrodo kaip senukas prikepes,o jis ir sutiko,jei damokesiu simbolishkai), Per tuos 4 metus ,tik vestuves vezhe,ir i tolimesnes keliones vazhiavo,-na man atrodo mashina nauja,nepalyginsi su tuom kur teko pasivazhineti ,kuris dvigubai daugiau prabeges buvo ir vistiek buvo nepakartojamas Ai vienu zhodzhiu,chia sheimos istorija jei rashyti labai daug laiko ir raidzhiu uzhims,tik pasakykit ar tie 400CDI jau tikrai ant tiek blogi,kad i juos zhiureti negalima? Shiandien specialiai paemiau vieno draugo 320CDI pavazhineti,-tai vazhiuoja normaliai,bet su 400CDI tikrai,kaip diena ir naktis.Man reikia greichiau ka nors sugalvoti,nes dokumentai W 140 dar nera ant mano vardo,o pakeitimas apie 500€,tai sakau sutaupychiau nors ant batono

samagonas neprisijungęs   Cituoti