View Single Post
Old 2013-06-21, 19:41   #17661
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

w220 minkstesne man pasirode. Na duobes neaisku kuri geriau sugeria, bet pas w220 tas lingavimas minkstumo pojuti suteikia manau vistik abc kietesne-sportiskesne vaziuokle nei w220.


tas zydras dailiai atrodo. Siaip is esmes tiem mersam nelabai kazka ir reikia, ta zydra paemus, sudedi facelift galines lempas, uzniauki langucius ir net ratu nekeiti, tik suzemini per programa. labai dailiai atrodytu. BET, pagrindinis dalykas aptarnavimo kastai kaip minejau jau ne karta. Bet velgi, w220 kainos juokingos, realiai is w220 labai daug kas tinka ant cl'o iskyrus amortikus turbut ir kebulo dalis, tinka viskas Pries perkant nuvaziuoji i amortiku testa, prachekina ju bukle - reikia atkreipti demesi kad jie turi daug geriau funkcionuoti uz iprastus, kadangi pas mane vienas buvo apibeges ir dungsedavo per duobes vaziuojant, bet amortiku testas ji priskyre dar prie gero amortiko. Bet, nusiperki uz 20, pasikeiti visus eiamus remontus pasidaria jau stovi 22 + dujas dedi 25. Na facelift faros, ziurek jau 26.. Ir taip kyla..
man nepatiko sanaudu ir traukos santykis prastas pas sita mersa, jei imciau vel tik 55amg ir nepatiko garso aparatura apgailetina. taipogi gan daug smulkiu el gedimu. pvz masina buvo gan gyva, nenuvazineta, rida tikra 180tukst km, o jau dureliu lankste laidai nusilankste, koloneles negrojo, airbagas sviete.. keyless go kazkaip prastai veikia, ne visada kortele atpazysta.. zodziu navarotu daugiau nei reikia, bet jie seno tipo ir jau daznai nebefunkcionuojantys taip, kaip turetu..


Paskutinį kartą redagavo glutaminas; 2013-06-21 19:53 val.
  Cituoti