View Single Post
Old 2013-07-25, 16:00   #92
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
nesu turejes w140 tik w124 todel ir sakau, kad niekine sita apklausa. kiek esu vaziaves su w140 ir w220 tai vaziavimas skiriasi zymiai kaip ir turetu but del didziausio privalumo pneumatikos. o kiti skirtumai matomi aiskiai mano akim: w140 atgyvenes, kampuotas, senoviniu varikliu, primityvia elektronika, salonu kaip w124 ir t.t. o komforto atzvilgiu nera isvis ka lyginti siu masinu butu geriau lyginti lyginti w221 su w220 kas mano nuomone tas pats vaziavimu, tik tiek kad w220 atgyvenusio dizaino, senu varikliu ir t.t. dar sugalvokit palygint zemesne klase su aukstesne
tu gal vaziavai su pavargusiu W140? Nes jei pakaba pilnai perrinkta, su naujais amortikais bei pagal balus isrinktom spyruoklem - W140 ikona komforto. W220 tik ziaurus kelio sujungimus praeina minskciau.

Reziumojant galiu tik pasakyt, kad su analogiskais ratais W220 vaziuoja vis delto minksciau, geriau klausosi vairo, ekonomishkesnis. Salonas W220 pigesnis, kebulas labiau rudyjantis nei W140.

O shiaip tai cia seniausiai apdiskutuota sita tema: http://www.benzclub.ru/forum/showthread.php?t=291060
Rekomenduoju paskaityt. Ten bent jau zmones turejo ir ta ir ta ir raso labiau kompetetinga nuomone.

Citata:
езжу на обоих авто,оба короткие и 5 литровые,W 220 - быстрее разгоняется и мягче едет в остальном 140 лучше.....где то читал что 140 выпускали для высших слоев общества, 220 - для разбогатевшего среднего класса..и 140 надежнее, в 220м много электроники,которая иногда подводит

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti