View Single Post
Old 2009-06-01, 10:37   #39
Kleckas1978
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-25
Pranešimai: 91

Kleckas1978 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė master View Post
JONKI
Jei nori natūralaus ir švelnaus garso(ir palangės tikrai nenori perdaryt)siūlau
-Ivolga VHC 4.21 prieky
-Ivolga SC 469 gale
Jei nori skaidraus ir detalaus
-MB Quart serija-samata butu 1,5karto didesnė-bet kas geriau grotu už tiek ilgai reiks ieškot-ir plius iki 100Lt sumontuoti
Yra daug tarpiniu variantu,bet jei moki prisukt garsiakalbi ir dar prilituot-su nemokama konsultacija-visu garsiakalbiu kaina nuo 300Lt ir tolyn
Būtų geriausia įvertint tavo MB tikra būklę o atlėkęs į Amalius galėtum išgirst 2 skirtingus variantus
Šią savaitę truputį laisviau antradienį ir ketvirtadienį,kita savaitė jau laisvesnė
Muziką montavau senai-dabar tai daro mano vaikai ir mokiniai-bet šis auto man mielas jau virš 14metų-todėl siūlymai yra tikrai kriziniai ir kaip MB1 nariui
KLECKAI
Esi subuferių fanas ir turi žinių apie garsą-bet ar tikrai žinai viską? Jei turi laiko-ką įdėtum į MB124kupe jei klientas nori subuferio rokui?O Vito su 2 stiprintuvais, komponentais prieky,20cm gale ir dar reikia subuferio su sąlyga, kad visos sėdynės be 2 priekinių butų išimamos?O kaip įrengti gerą bosą MB190?Gali neatsakyt tik pamastyk.Pagal psichologiją kurios dabar tenka mokytis tavo amžius dar labai jaunas,o apie muziką aš turiu savo nuomonę nes apie tai pasikalbu su tais kurie Mamontovui padėjo pirmus kompaktus išleist, kai kurie muzikantai įvertina įdėtą aparatūrą mašinose o ir klientai vis grįžta įsigiję naują auto o tai gal yra geriausias įvertinimas?

Mano tel.8687 75609-šią sav.po20val,vėliau 8-22val
MB Quart DSG (raudoni) tikrai gerai groja - su tuom sutinku, pigesnes serijos s....
Ivolga - nesupyk bet s.... kruva tikrai neverti net savo pinigu, ne groja jie o zviegia, kazkada buvo labai populiarus (geras marketingas) bet greitai visi ju atsikando uz tuos pinigus tikrai pirkciau visai ka kita (atsizvelgiant i klausoma muzika ir poreikius)

Del subo rokui i Coupe tai dar nieko nesako - klausimas kiek to zemo - kokie komponentai ar po 30 w rms ar po 100 w nes nuo to priklausytu subu kiekis ir kokio stiprintuvo reiktu,
o siaip geriausiai butu subai 20-25 cm lengvu difuzoriumi (nes rokui nelabai ir reikia zemiau 40 hz - cia geriau greitis ir lengvumas) + uzdaroj dezej (greitesnis ir tvirtesnis).
Taip pat nuo subu kiekio ir reikiamu vatu kiekio ziuretumem kur montuotumem. ar i palange - ar palange iskastruoti ir sumontuoti bagazineje 2x25 cm.
nors jei sumontuoti zemai grojancius komponentus 17 cm. su dvigubu priesbosiu ir rimtu stiprintuvu - kuris duotu gera priesbosi, manau butu galima apsieiti ir be subo, nes ypatingai zemo daznio kaip ir nereikia. (zemiau 40 hz nelabai ir butina)

MB vito puiki vieta 20-25 cm subui tarp priekiniu sedyniu.

Ir t.t.
ar islaikiau testa kiek balu gausiu

Beje kad tu kazkada bendravai ir t.t. su muzikantais ir t.t. tai labai dziugu, bet ar tai kanors keicia
jei man teko bendrauti su daug verslininku - ar as juo tapau?
tai nieko nenusako - deje is savo patirties galiu drasiai teigti kad komponentai iki 500-600 lt muzikos grojimo poziuriu, buna tragiski, net filtram elektrolitinius kondencatorius sukisa, jau neskaitant apie rites su serdimis ir t.t.
Ko pasekoje net ir neblogas gaminys pradeda svepluoti ar zviegti nesavo balsu. daznai atidares komponentu kainuojanciu 600 lt pamatai tuscia dezute vos ne
Jei as esu neteisus ir yra gaminiu uz 300 lt (komponentu) - kurie tures normalius filtrus 2 eiles, tikrai gerai gros nuo 50 Hz iki 17 khz. laikys 50 w rms ir bus auksti svelnus, skaidrus, oriniai ir detalus, vidutiniai atviri ir malonus, o priesbosis israiskingas, tvirtas ir greitas - buciau labai labai dekingas jei pasidalintumete ir su manim ta informacija.
Tokiu reikalavimu net komponentai 2 juostu kainuojantys net netoli 1000 lt nelabai islaiko o apie pigiena uz ~300 lt galima butu ir patyleti.

beje uz montavima 100 lt
jei durim nepadarysi garso ir vibro izoliacijos - gero priebosio galima net nesitiketi. (ko savikaina ir yra 100-150 lt kaip minimum - ziurint kokios medziagos ir t.t.)
O i orginalias vietas sudeti ar ziedus ispjovus pritvirtinti priesbosi kiekvienas asilas moka ir uz tai 100 lt paimti, neskaitant kad nuo ikisto gaminio dar minimum 100 lt uzdirbi - beje kaip su aukstadazniu sumontavimu? turbut uz 100 lt. tai prisukat kaip papuola ar normaliai ileidziat i stoikes ir aptrauket medziaga?

Mano manymu jei daryti tai gerai, o ne belekaip ir dar sakyti kad su Mamontovu apie gera garsa bendraujate, o po to toki instala kai darote tik sugadinate neblogus komponentus ir net neatskleidziate ne 50 % ka jie gali, darote beleka ir belekaip, kad tik pinigu uzdirbti, as to nepateisinu.

Yra pas mus Klaipedoje puikiu firmu tokio pat lygio - dedasi viska zinantys o bruka toki suda ir taip sumontuoja kad net geda darosi ir dar zinovais apsimeta.

Pats nemontuoju aparaturos - uzdirbu kitaip, bet jei reikia zinau kas gerai padarys ir uz normalia kaina VLN ir pan. koloneles bus irgi su gerom nuolaidom, kam reikia kreipkites duosiu duomenis nuvaziuosit pasiziuresit kas kaip ir suprasit kas tai yra Ivolga ir t.t.

Kleckas1978 neprisijungęs   Cituoti