View Single Post
Old 2013-11-06, 10:07   #20911
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Baik tu viena karta svaigti. Kur tu ta kategoriskuma matai? Ar jau nebeskiri diskusijos nuo kategoriskos nuomones. Zmones issako savo poreikius. Koks tau skirtumas nuo to, kad zmogus nepirks automobilio be sildomu sedyniu? Jei tau smagu vazinet be sildomu sedyniu niekas tau del to nepriekaistauja. Turiu as ta Audi ir ne 03, o 09 metu ir nestebuklai tos sedynes. Taip 6 padetis sildymo ir ka? Taip kiekviena padetis palaiko tam tikra temperatura, bet man asmeniskai w211 daug priimtinesnis sildomu sedyniu valdymas. Ir tai yra mano nuomones, patirtis ir poreikiai. Juokiesi is zmoniu, kad vazineja su 10-15 metu senumo automobiliais, bet ir pats nuo ju neatsilieki Tavo tureta audi irgi 10 metu senumo ir ka bloga ji? Pats dziaugiesi ja kokia gera ir kokia protinga nors ir 10 metu snumo. Taip, kad pries moralizuodamas kitus pirma pasiziurek i save, esi lygiai toks pats kategorikas.

Nemanau, kad jis didžiuojasi ir savo 10 metu senumo mašina. Tik šneka jis teisingai, visi važinėjam su senais nubezdėtais laužais (aš neišimtis) bet tą reikia suprasti ir priimti realiai. esame varguolių šalis. ir kartais ir man juokinga, kai su senu S klase kažkas jaučiasi baisiai kietas (čia nieko iš forumo konkrečiai neliečia, gatvėse pilna tokių)

Karolis neprisijungęs   Cituoti