View Single Post
Old 2014-02-21, 19:55   #56
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Įdomiai jūs čia vartot daugelis dėl tų dujų...

Man tikrai negaila, kad žmonės dujina tokias mašinas jų reikalas , bet mano nuomonė kaip besuksi čia nėra normalus reiškinys... Gal todėl , kad aš pats nepirkčiau W12 S600 jeigu negalėčiau jo maitint tokio tipo kuru kokį nustatė gamintojas. Dujos W12 ? Nusiperki S320/S500 uždujini ir nesuki galvos, nes tiem varikliam tikrai vienodai rodo ir jaunystės ne pirmos... Bet W12 iš esmės meno kurinys skirtas degint benzina kaip turi būt.

Vanix , dabar dujas įsidėtu į AMG Nu tikrai durneliu išvadinčiau... Tie , kas sako kad nėra skirtumo tarp benzo ir dujų, tai turbūt neturėjo didelio litražo... Turėjau 3.5 su dujom, 4.4 su dujom ar abu jie važiavo geriau ant benzo ir ryškiai, nors dujų įranga nebuvo pigi. 740i net norėjau išimti dujas, nes pats tikrai nebūčiau dėjas. Jau geriau turėt 2 mašinas viena "savaitgaliam" , o kita pigia kasdienai negu išsidirbinėt su tom dujom...

Jum gal ir nejuokinga, bet man tai juokas ima, kai Porsche Cayene 4.8 pilasi dujas Kam pirkt mašina už belekiek šimtų štukų ir tada susimastyt, daug valgys reikia taupyt. Tokios mašinos mano galva netenka prasmės...

Vienas veikėjas minėjo, kad net S63 su dujom jam būtų normalu, nu sorry kaimas... Geriau aš į savaite 2~3 kartus išvažiuočiau su S63, nei kasdien važinėt su uždujintu S63. (čia kaip pvz tik sakau)


__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti