View Single Post
Old 2014-04-12, 14:35   #1029
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimas1994 View Post
Finalfour jei tavo numeriai prasideda HEA... Tai maciau laisves prospekte grazus aparatas
Taip HEA 407 Siandien apsidraudziau ten, draudime buvau laisves prospekte. Draudimas kasko, su tech. pagalba kelyje (aktualu peugeot-gavno, ar ne? ) - tik 800 litu, plius civiline ten virs simto irgi papigiai. As Alytuj registruotas, stazas vairavimo bele kokio ilgumo, tai del to.
TA praejo be trukumu. Na, neskatykim trukumo kad gesintuva turejau ne 2 kg, o mazesni, ir draudimas perekupo netiko, tai persidraudziau, del to reikejo TA atvaziuot antra karta. Del draudimo, ne del gesintuvo, gesintuvas tipo smulkus trukumai.
TA kai ant stabdziu stendo uzvare, tai paklaida tarp ratu stabdymo jegos buvo 1 %, kai leistina iki 30 %, tai TA meistras sake kad seniai mate toki tolygu stabdyma, stebejosi bicas zodziu.
Kai duminguma tikrino, tai kai uzsuko motora (suko tris kartus kazkodel), tai kai britva dirbo ant aukstu sukiu, geras garsas. Salia suko kazkoki wagena irgi apynauji, tai ten apgailetinai jis birbe traktoriskai ant aukstu, su kancia tokia, Aisku, dumingumas idealus buvo, gi kruva FAP ir kitu ekologiniu gavno francas pridejes ten.
Masina vaziuoja smagiai, aisku komfortas ne W211 lygio, jis kitoks. Tas kietumas toks malonus, stabilumas nesveikas, kai mortikus sukietini tai is viso. Ir galia.... na kaifas vaziuot, kai zinai kad tik spustelesi ir... Na, greiti renka tai ispudingai. Tiesa, ant paprasto rezimo automatas pamasto, paspaudi gaza, tai toks lagas buna trumpas, bet buna. Taciau: kai tik paspaudi sport mygtuka, plius dar pakabos sport - viskas keiciasi kardinaliai. Automatas iskarto pamirsta ka reiskia galvoti - tik pedala prielieti ir sauna i prieki kai bolidas koks, pakaba sukieteja, atrodo lyg prie zemes pezas prisispaustu. Tada ant posukiu nei kiek nepasvyra praktiskai, kelia laiko nesveikai. Na, cia charakteris sio auto absoliuciai priesingas man ex w211. Zodziu tokia prabanga pasiruosusi pavirsti zverim kai tik prireiks
JBL - groja labai svariai, graziai galingai, gal man truksta siek tiek zemu. Nes subas bagazinje toks nedidelis visai, gal slegio noretusi ir daugiau, bet - juk tai gamykline aparatura, ko noret.
Variklis syla letai, dyzelis vis tik, ziema jau jauciu kad nervas ims kai iprates prie benzo greito isilimo.
Na, ir tas tepaliukas apie turbinas - nors pugo centre sake kad cia ala norma, visiem taip, viskas ok, bet - kai gerai ja pagainiojau, po kapoto atsirado tepalo kvapas toks. Negerai manau kai tepalo yra kur jo neturi buti. Reikes pasidometi siuo klausimu pas rimtesnius meistrus.
Malonus dalykas - visais rezimais, visaip kankinau APD, atlikau visus profu rekomenduotus apd tikrinimo testus drivo metu - jokiu smugiu. Pavaras meto taip, kad net nejauciu kada jos persijungia. Cia gera naujiena, vadinasi 3000 remontas greitu laiku negresia, tpfu tpfu tpfu
Varikis ne gavno, reikia ji tiesiog priziureti.
Gal ir nemelavo perekupas, aiskindamas kad masina ledas ir jam negeda bus i akis man ziuret sutikus Atsisveikindamas, jau kai atsiskaityta buvo, sako, dar mane sutikes kada man buteli pastatysi uz tokio stovio auto. Zodziu, savo kailiu patikrinsiu ar teorija teisinga, kad perkant viena brangiausiu variantu autopliuse gausi ir geriausia bukle.
P.S. Atidziau tyrinejant, turiu pripazinti, kad vis tik W211 odos kokybe vizualiai atrodo geresne nei sio peugeot. Bet tikrai ne daug.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti