View Single Post
Old 2009-07-09, 12:40   #3
mhundiz
 
mhundiz's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-09
Gyvenamoji Vieta: Alytus
Pranešimai: 86

mhundiz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Seip info forume nemažai apie tuos modelius. Bet trumpai galiu pamkomentuot. 3,5TD yra labai prastas motoras, jame nėra specifinių bėdų, jis visas yra bėda. 3,0TD yra labai geras motoras, nes išimtas iš E klasės, tik labai jau didelės traukos nesitikėk, nes mašina sveria gan nemažai. Komplektacija pas dyzelius nėra gausi, bet viskas priklauso nuo pirmojo savininko norų. Aš šeip esu dyzelinių auto megėjas, bet tokį MB reiktų imt benzininį. 3,2benzas yra gan silpnas ir komplektacija ne pati gausiausia. 5,0l V8 jau rimčiau tiek komplektacijos, tiek įrangos atžvilgiu, 6,0l V12 yra išvis Dieviškas variantas. Pas juos komplektacija dažniausiai yra 85% pilnumo, apie šį modelį plačiau turėtų papasakot ponas Dyzelis, nes tokį žvėrį turėjo, plačiau čia Specifinių bėdų ieškok forume, tikrai buvo diskutuota ir apie sugyvenima su dujomis(nors mano manymo jos tokiam modeliui nelabai tinka). Dabar labai atpigę yra galingiausieji modeliai, žiūrėt patarčiau modelius 97-99 metų modelius,nes prieš gamybos pabaigą komplektacijos pasipildė gerokai. Ridos MB nebijo, svarbiausiai, kad visi skysčiai ir filtrai buvo laiku keisti, jei viskas gerai jie važiuos ilgai.
na as kiek zinau naujos kartos dyzeliai yra galingesni uz benzina esme kad sanaudos nebutu kaip AMG jau besveikatos ir gertu trigubai Nes neislaikysiu nei rx7 mazdos tada subenzo kainom lietuvos

mhundiz neprisijungęs   Cituoti