View Single Post
Old 2014-05-07, 23:37   #34
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Laikas atsinaujinti siandiena atrodom taip.


загрузить картинку на сайт

per visa ta laika is ties nemazai teko ka keisti, kai ka savo noru, kai kas buvo butina.

brangiausiai atsiejo pilnai visas naujas ismetimas
LRT K924 ismetimo kolektorius


фотохостинг png

kadangi katalizatorius uzsikimso, tiesa pas mane buvo magnaflow direct fit butent c208 modeliui, tai rekomenduoju ir kitiems neapsigauti ir nekisti pinigu i universalius katalizus, kadangi man neatlaike nei metu kaip subirejo. taigi veliau i jo vieta buvo ivirintas lenkiskas rezonatorius kuris plerpe kaip ascona. ilgai skaitinejes bimbalistu civikistu forumus nusprendziau ispjauti ir ta rezonatoriu, garaze pas duslintuvista kaip tik pasitaike kazkoks bmw rezonatorius kuris ejo originaliai i kelis bmw modelius taigi ivirinom ji ir rezultatas lyginant su lenkisku kaip diena ir naktis. sekantis bakelis (vidurinis) radau pas musu lietuviu gimines anglijoje nauja originalu walkeri parsisiunciau. na ir galinis is vokietijos powersport bakelis, kryziuociai gamina tikrai kokybiskus duslintuvus tiesa jis irgi butent c208 modeliui su vamzdziu sujungimu
rezultatu esu patenkintas 8/10 (kol saltas variklis vistiek girdisi kazkas pasalinis plerpimas). kodel tokiom nesamonem uzsiemu iskarto pasakysiu kad esu kiek pedantas, ir cia mano pirmasis auto
toliau seke stabdziai. nupirkti raizyti ATE Power stabdziu diskai su ATE kaladelemis. skirtuma pajauciau pacia pirma diena - stabdymas daug jaukesnis. ebay.de uz krikscioniska kaina radau zeminancias spyruokles eibach pro kit, jos instaliuotos su priekyje ploniausiomis gumomis, gale storiausios. na zinoma tradiciskai keist teko ir oro srautuo matuokle, lamda zondas, kadangi star'as rode klaidas. is ebay.co.uk uz nebloga kaina rastas k&n oro filtras, naujos gumos, nupirkti DTM R18 ratlankiai.
ateityje laukia naujas priekinis stiklas (evelke su lietaus davikliu siulo uz 450 sako europinis). kadangi senasis ganetinai stipriai skilo. vasarai ziurinejuos ir naujus koni amortizatorius. na ir zinoma poliravimas

__________________
CLK 320CDI (C209)

Paskutinį kartą redagavo gNt; 2015-02-20 10:43 val.
gNt neprisijungęs   Cituoti